10 lat Villa Hoff Wellness&Spa

villa hoff_mVilla Hoff Wellness&SPA w Trzęsaczu pierwszych Gości przyjęła 1 lipca 2005 r. To kameralny hotel z 25 pokojami, centrum rekreacyjnym, gabinetami spa oraz zapleczem konferencyjnym. Położony jest w odległości 80 metrów od piaszczystej plaży. Właścicielem obiektu jest spółka założona przez braci Grzegorza i Tomasza Karapuda.

– Chcieliśmy zaproponować na polskim rynku nadmorskim całoroczny niewielki kameralny obiekt spa z przyjaznym i profesjonalnym serwisem. 10 lat temu niewiele obiektów nadmorskich posiadało obiekt z basenem i spa. – mówi Grzegorz Karapuda.

Jak podkreślają właściciele, to co było najważniejsze na początku istnienia hotelu, pozostaje dominującym także dziś.

– Przez 10 lat stawialiśmy i stawiamy główny nacisk na serwis. Stworzyliśmy autorski program obsługi gościa GEPS (Gościnność, Elastyczność, Profesjonalizm, Szybkość), który według nas obejmuje najważniejsze aspekty hotelarstwa, aby nasz gość czuł się w Villa Hoff wyjątkowo.

W przyszłym roku planowane jest rozpoczęcie nowej inwestycji Villa Hoff Apartamenty, także w Trzęsaczu. Z okazji 10 urodzin Villa Hoff przygotowała wiele niespodzianek i konkursów. Informacje dostępne na www.villahoff.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube