25 lat Bio-Kosmetyki®

grupowe825Jubileuszowy,  25 rok działalności Bio-Kosmetyki® rozpoczął się uroczystą galą z okazji wprowadzenia nowej linii pielęgnacyjnej ReVersive, połączonej z pierwszym z całego cyklu szkoleń produktowych i marketingowych, zaplanowanych na bieżący rok.

Imprezę uświetnili współwłaściciele Bio-Kosmetyki® – J. Skórczyńska, B. Bieńkowska,
P. Bieńkowski, przedstawicielki firmy BABOR – M. Klein oraz L. Heinrichs oraz liczne grono klientów, intensywnie współpracujących z marką BABOR od wielu lat.

Na spotkaniu obecny był cały zespół pracowników Bio-Kosmetyki®, zaangażowany na co dzień zarówno w bezpośrednią obsługę klienta profesjonalnego i indywidualnego, jak i w kwestie marketingowe, reklamowe i administracyjne.

Tematyka szkolenia była niezwykle zróżnicowana – od zmian wizerunkowych w firmie BABOR, poprzez zalety nowych kosmetyków ReVersive oraz elementy marketingu sprzedażowego i internetowego, aż do prezentacji ukazującej 25-letnią historię Bio-Kosmetyki®. Jest nam niezmiernie miło, że ta „podróż w przeszłość” obudziła tak wiele ciepłych i radosnych wspomnień wśród naszych Klientów.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube