5. urodziny Gabinetu Gorlicka-Kruk

21 września odbyły się 5. urodziny Gabinetu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka-Kruk. Uroczystość połączona była z prezentacją lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE.

Na imprezie pojawili się stali klienci, partnerzy, przedstawiciele mediów, krakowscy blogerzy oraz przyjaciele Gabinetu. Wieczór pełen był atrakcji i niespodzianek. Imprezę otworzyła Justyna Gorlicka-Kruk, właścicielka Gabinetu, dyplomowana kosmetolog, technolog chemiczna, szkoleniowiec i nauczycielka zawodu.

Ostatnie pięć lat dla naszego Gabinetu było czasem wielu zmian – od zatrudnienia wspaniałej załogi, przez poszerzenie oferty, na otwarciu nowej siedziby skończywszy. Mocno wierzę, że za sukcesem w interesach stoją ludzie! Ja mam to szczęście, że otaczam się osobami, dzięki którym udaje mi się podejmować śmiałe plany i realizować ambitne cele. Szczególnie podziękowania należą się mojemu fantastycznemu zespołowi kosmetologów za zaangażowanie, pasję i wspólną pracę nad rozwojem Gabinetu. Dziękuję również klientom za zaufanie, wszystkie dowody sympatii, dobre rady oraz pomoc w ciągłym rozwoju – tymi słowami Justyna Gorlicka-Kruk przywitała gości.

Właścicielka z dumą poinformowała gości, że w tym szczególnym, jubileuszowym roku, Gabinet otrzymał również Certyfikat Jakości. Jest to najbardziej prestiżowa nagroda w branży przyznawana przez Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii.

Z okazji urodzin przygotowano liczne niespodzianki i promocje. Partner Gabinetu – firma Sesderma, zaoferowała gościom konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry oraz możliwość testowania najnowszych linii kosmetyków z serii Homecare by Sesderma. Przybyli na urodziny goście mogli również zakupić ekskluzywne zestawy kosmetyków światowych marek w promocyjnych cenach: Sesderma, Dr. Grandel, Revitalash, Gernetic, Filorga Laboratoires, Mesoestetic.

www.gorlickakruk.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube