AMBASADA URODY BIOLOGIQUE RECHERCHE W PARYŻU

 

ambasada urody1

Jesienią 2015 r. w Paryżu odbyło się uroczyste otwarcie Ambasady Urody Biologique Recherche, francuskiej marki kosmetyków biologicznych oraz profesjonalnych zabiegów haute couture.

Ambasada Urody Biologique Recherche w Paryżu to niezwykłe i prestiżowe miejsce, wzorcowy salon kosmetyczny marki, który mieści się w zabytkowych wnętrzach pałacu z XIX w. nieopodal Pól Elizejskich. Po gruntownej renowacji, salon zachwyca eleganckim wykończeniem i niezwykłą atmosferą. Na miejscu można skorzystać z profesjonalnych zabiegów marki, opartych na innowacyjnych metodach i autorskich technikach, połączonych z zastosowaniem produktów biologicznych Biologique Recherche.

ambasada urody2

Ambasada Urody w Paryżu, po 4 latach badań, wprowadziła również unikatowy Program Haute Couture. To zupełnie nowe i eksperci Ambasady Urody opracowują specjalną terapię i kurację, dopasowaną wyłącznie do ich indywidualnych potrzeb. Częstymi gośćmi Ambasady Urody w Paryżu są największe światowe gwiazdy.oryginalne podejście w pielęgnacji urody. W ramach programu, na podstawie szczegółowych analiz skóry, dla każdego z klientów eksperci Ambasady Urody opracowują specjalną terapię i kurację, dopasowaną wyłącznie do ich indywidualnych potrzeb. Częstymi gośćmi Ambasady Urody w Paryżu są największe światowe gwiazdy.

www.biologiquerecherche.com.pl

www.ambassadedelabeaute.fr

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube