Arosha face – opatrunek po zabiegach medycyny estetycznej

aroshaProdukty Arosha z portfolio Nova Group są niezastąpione, jeżeli chodzi o pielęgnację po zabiegach laseroterapii i mezoterapii igłowej, peelingach chemicznych i mikrodermabrazji. Skóra po zabiegach medycyny estetycznej wymaga szczególnej pielęgnacji oraz odżywienia, aby jak najdłużej zachować osiągnięty efekt.

Właśnie wtedy należy dostarczyć jej odpowiednią dawkę składników aktywnych. Terapie łączone przynoszą dużo lepsze i przede wszystkim trwalsze rezultaty. Jako uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej, rekomenduję Ekspresowe Programy Arosha. Koncept Arosha to innowacyjne zabiegi profesjonalne na bazie silnie skoncentrowanych aktywnych składników dobranych w taki sposób, aby na jak najdłużej zachować elastyczność, jędrność oraz odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Profesjonalna kuracja polega na aplikacji maski z biocelulozy, która absorbuje zanieczyszczenia i jest wspaniałym materiałem okluzyjnym i idealnym nośnikiem składników aktywnych. Zastosowane w zabiegach Arosha maski z biocelulozy zmniejszają ryzyko wystąpienia infekcji i obrzęku, łagodzą ból, zapewniają odpowiednie nawilżenie, chronią naskórek i wspomagają jego odbudowę, redukują też tworzenie się blizn.

Materiał, z którego wykonana jest maska, czyli bioceluloza, jest nietoksycznym, naturalnym biomateriałem o znakomitych właściwościach, takich jak: biokompatybilność, porowatość oraz ultra czystość. Trójwymiarowa usieciowana struktura biocelulozy zbudowana jest z połączonych ze sobą włókien celulozowych, które nadają materiałowi dużą elastyczność, miękkość i wytrzymałość mechaniczną. Gęsto utkane włókna pełnią w tym przypadku funkcję podobną do naskórka, chroniąc skórę przed urazami, zabrudzeniami i drobnoustrojami, pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Bioceluloza idealnie przylega do skóry, nie wywołuje podrażnień, umożliwia prawidłowy proces gojenia się ran, zapewnia doskonałe efekty kosmetyczne i jest przyjazna dla skóry. Maski Arosha są sterylne. Jest to materiał klasy Premium, przyjazny również dla środowiska, czysty, naturalny i hipoalergiczny.

Wszystkie zanieczyszczenia w trakcie zabiegu zostają zaabsorbowane przez biocelulozę oraz usunięte ze skóry razem z maską. Kuracje dobierane są dla klienta w indywidualny sposób, w zależności od problemu skóry. Aktywne składniki, którymi są nasączone, działają detoksykująco, liftingująco, antystarzeniowo, rozjaśniająco. Występują w nich brązowe algi, które posiadają zdolność wypełniania zmarszczek, wodorosty, bogate w oligoelementy, usieciowany kwas hialuronowy, który posiada zdolność do absorpcji wody w ilości do 1000 razy większej niż jego waga. Przyciąga on wodę i utrzymuje równowagę nawilżenia w przestrzeni zewnątrzkomórkowej, dla bardziej młodzieńczego i świeżego wyglądu skóry. Inne koncentraty to izoflawony sojowe, które stymulują naprawę DNA, czy argirelina, która działa jak „botox-like” bez użycia igły.

Uzupełnieniem kuracji są kremy do codziennej pielęgnacji, bogate w komosę ryżową, która jest w 100% naturalnym środkiem napinającym z natychmiastowym efektem otulenia skóry delikatnym filmem. W przypadku skóry z przebarwieniami, polecam kremy wybielające z kwasem kojowym oraz fitynowym, które rozjaśniają skórę, a dzięki właściwościom kwasu glikolowego złuszczają i głęboko ją nawilżają.

Marlena Skóra opiekun marki Arosha w Polsce

Artykuł pochodzi z Beauty Inspiration 2/2016 – wydanie drukowane/e-wydanie

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube