ARTIS WELLNESS CLUB po raz pierwszy w Polsce

ARTIS_SPACE-520 kwietnia na warszawskim Wilanowie otworzył swe podwoje ARTIS Wellness Club. To miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. Powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu.

Wieczorne spotkanie dziennikarzy i gwiazd w ARTIS poprowadził Dominik Śliwowski, współtwórca tego projektu. Goście, wśród których znaleźli się m.in. Witold Szmańda, Wojciech Modest Amaro, Wojciech Olejniczak i Piotr Świerczewski, mieli okazję obejrzeć oraz wypróbować włoską markę urządzeń.

Dominik Śliwowski i Modest Amaro z żonami

1600 m2 w Royal Wilanów to nie tylko powierzchnia do ćwiczeń siłowych i zajęć grupowych, ale także strefa zdrowia i rehabilitacji, centrum wellness & spa, fit bar oraz sala dla dzieci. ARTIS Wellness Club został zaliczony do klasy premium, czyli grupy ekskluzywnych klubów na całym świecie, które łączy najwyższy standard sprzętu i świadczonych usług.

Z szerokiej oferty producentów sprzętu, ARTIS postawił na Technogym. Klub wyposażony jest w linię sprzętu Artis, będącą połączeniem funkcjonalności, ergonomii i designu. Treningi na tych urządzeniach pozwalają zrealizować indywidualne cele treningowe z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii. Maszyny nie obciążają stawów osoby ćwiczącej, oddziałując dokładnie na ćwiczoną grupę mięśniową. Urządzenia aerobowe zostały wyposażone w ekrany z opatentowanym systemem Unity, który daje możliwość przeglądania internetu, instalowania gier i aplikacji, biegania po prawdziwych trasach biegowych i oglądania telewizji. Klubowicze mogą korzystać również z systemu MyWellness Cloud, który daje możliwość planowania i zapisywania swoich treningów wykonanych w domu lub klubie, korzystania z programów treningowych i żywieniowych przygotowanych specjalnie dla nich przez trenera, a także odtwarzania ulubionych multimediów podczas ćwiczeń.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube