Beauty made in Poland

beauty daysW dniach 16-18 września w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi Beauty Days oraz dwa wydarzenia o charakterze modowo-biznesowym – Fast Fashion oraz Warsaw Fashion Week. Będą to pierwsze edycje tych targów w Warszawie.

Podczas Warsaw Fashion Week odbędą się liczne pokazy mody znanych projektantów oraz Targi Mody Fast Fashion, które przyciągają wystawców z ponad 20 krajów takich jak: Polska, Turcja, Litwa, Łotwa, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Włochy, Hiszpania, Indie, Bangladesz, Tajwan i inne. Targi odwiedzane są przez 100000 klientów z całego świata.

– Trzeba pamiętać, że najważniejszymi czynnikami pozwalającymi przemysłowi włókienniczo-odzieżowemu naszego kraju w miarę skutecznie rywalizować z konkurentami z innych krajów są: jakość wytwarzanych wyrobów oraz coraz mocniejsze kreowanie nowych trendów w projektowaniu ubiorów. Niebagatelną rolę w skutecznym rozwoju przedsiębiorstw z branży odzieżowo-włókienniczej odgrywa również zdolność przedsiębiorstw do integrowania się z międzynarodową siecią sprzedaży – mówi Dawid Ptak, właściciel Ptak Warsaw Expo.

Ostatnim wydarzeniem będą targi Beauty Days, skierowane do branży kosmetycznej. Będzie to pierwsza edycja targów kosmetycznych, a docelowo miejsce spotkań profesjonalistów-przedstawicieli, którzy przyjeżdżają, aby zapoznać się z najnowszą ofertą w zakresie kosmetyki, fryzjerstwa, umożliwiające zdobycie wiedzy z zakresu nowych trendów.

Targi kosmetyczne i modowe w jednym miejscu i czasie z pewnością będą ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy kochają kosmetyki i modę oraz lubią dobrze wyglądać.

www.beautydays.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube