BeautyVISION 2014 – wiedza i piękno

bvSzukasz profesjonalnej wiedzy dotyczącej nowości w kosmetologii? Odwiedzić Forum Kosmetyki beautyVISION. Te największe w Polsce targi kosmetyczne, które odbędą się w Poznaniu od 26 do 27 kwietnia, znów zgromadzą tysiące specjalistów z całego kraju, poszukujących najnowszych produktów i zabiegów, które pojawiły się na kosmetycznym rynku. Organizatorzy spodziewają się 250 wystawców z kraju i zagranicy oraz ponad 17.000 zwiedzających.

 

W programie znajduje się blisko 50 specjalistycznych prezentacji, poruszających szerokie spektrum zagadnień. Jednym z najważniejszych wydarzeń będzie III Kongres – Biznes w branży hair, beauty i spa „Gabinet kosmetyczny XXI wieku”. Tematyką tegorocznej edycji będą aspekty biznesowe. Nie zabraknie tematów związanych z nowymi technologiami w urządzeniach i produktach oraz zagadnień marketingowych – m.in. „Rozwiązania sprzedażowe i marketingowe służące zwiększeniu dochodów twojego salonu”, konferencja Spa Inspirations. Podczas kongresu przedstawione zostaną badania profesjonalnego rynku kosmetycznego z 2014 roku. Podczas tego wydarzenia będzie można dowiedzieć się, jak zostać „superkosmetyczką”. Mowa będzie także m.in. o fitokosmetykach, trendach e-commerce w branży hair, beauty i spa, wykorzystaniu narzędzi internetowych do promocji salonu i kosmetologii estetycznej w gabinecie kosmetycznym. Kongres będzie forum wymiany doświadczeń i okazją do nawiązania kontaktów biznesowych.

 

Ciekawie zapowiada się Kongres „Podologia i pielęgnacja dłoni” oraz seminarium najwspanialsze oblicze piękna i zdrowia „Ze słońcem we włosach”. Nie zabraknie także rywalizacji w pięknym wydaniu. Tegoroczną nowością są Mistrzostwa Nails Olympic Show – Perfect French. Są to polskie eliminacje do Mistrzostw Świata w Dusseldorfie. W ramach targów beautyVISION odbędą się także Otwarte Mistrzostwa w Makijażu Profesjonalnym.

 

Jak zwykle uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z trendami na przyszły sezon oraz zakupić najnowsze produkty po promocyjnych cenach. Na stoiskach wystawcy zaprezentują kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, artykuły do pielęgnacji i zdobienia paznokci, sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych oraz solariów i kosmetykę solaryjną. Wszyscy targowi goście na pewno zainteresują się niezwykle barwnymi pokazami makijażu, jakie odbywać się będą na stoiskach i scenie głównej targów.

 

W tym samym miejscu i czasie odbędą się także największe w Polsce targi fryzjerskie LOOK, podczas których zostaną rozegrane Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego, Otwarte Mistrzostwa w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz prestiżowy konkurs KREATOR.

 

Więcej na: www.beautyVISION.mtp.pl oraz na www.facebook.com/LOOKbeautyVISION

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube