Bezpieczna, piękna i trwała opalenizna w 3 krokach

Bezpieczna, piękna i trwała opalenizna w 3 krokach

Biologique Recherche to francuska marka kosmetyków biologicznych o najwyższych w kosmetologii stężeniach składników aktywnych, które przynoszą szybko widoczne rezultaty terapeutyczne. Produkty Biologique Recherche nie zaburzają fizjologii skóry, wspomagają i regulują naturalne procesy, które w niej zachodzą. „Linia słoneczna” to idealna propozycja pielęgnacji skóry latem.

Po wieloletnich badaniach związanych z ochroną przeciwsłoneczną, eksperci marki stworzyli innowacyjną„Linię słoneczną”. Jest to zestaw 3 specjalnie opracowanych kosmetyków, które przygotowują skórę do opalania, chronią ją w trakcie kąpieli słonecznej oraz regenerują i utrwalają opaleniznę. Zawierają bezpieczne i naturalne filtry mineralne, roślinne i termiczne, które nie przenikają do głębszych warstw skóry ani do krwiobiegu, a przy tym nie bielą skóry. Zapewniają idealne nawilżenie, chronią przed przebarwieniami i fotostarzeniem. Przyspieszają opalanie i silnie regenerują skórę.

Creme Préparation U.V. jest bogaty w naturalne i roślinne składniki aktywne. Stymuluje opaleniznę i przygotowuje skórę do bezpiecznej ekspozycji na słońce. Naturalny kompleks acetylotyrozyny, ryboflawiny i trifosforanu adenozyny zawiera prekursor tyrozyny, przez co zwiększa aktywność tego enzymu i tym samym stymuluje syntezę melaniny, bez narażenia skóry na działanie promieniowania UV. Pomaga zapobiec pojawieniu się plam pigmentacyjnych i spowalnia starzenie się skóry. Ma również działanie antyrodnikowe.

Creme Protection U.V. to ochronny krem, w którym zastosowano innowacyjny kompleks filtrów TRIPLE SHIELD COMPLEX©. Są to w 100% naturalne składniki, zapewniające wyjątkową ochronę skóry podczas opalania. Połączenie nienanocząteczkowych filtrów mineralnych (dwutlenek tytanu, tlenek cynku) z filtrami roślinnymi (olej Karanja, fitosterole oraz wyciąg z czerwonej algi koralowej) chroni przed całym spektrum szkodliwego promieniowania: UVA/UVB i IR. Creme Protection U.V. jest fotostabilny i wodoodporny, a jego wyrafinowana formuła łączy działania antyrodnikowe, nawilżające, przeciwstarzeniowe oraz zapobiegające powstawaniu przebarwień.  Średni  współczynnik  ochrony (SPF 25) oznacza idealną równowagę pomiędzy opalaniem i ochroną.

Creme Reparation U.V. regeneruje skórę po opalaniu. Przywraca optymalny poziom lipidów oraz nawilżenia. Zapobiega łuszczeniu się skóry, co przedłuża trwałość naturalnej opalenizny. Wyciągi z mimozy, liści białej herbaty, karnozyna i tokoferol hamują degradację włókien elastynowych i kolagenowych. Zapobiegają wten sposób tworzeniu się zmarszczek, a także utracie przez skórę elastyczności oraz jędrności.

Każdy z kremów można stosować samodzielnie, jednak w połączeniu zapewniają bezpieczną, piękną i równomierną opaleniznę.

www.biologiquerecherche.com.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube