BIO ELECTRO PEELING – ODMŁADZANIE I EKSFOLIACJA FALAMI RADIOWYMI

aba825Jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji falami radiowymi, która umożliwia wykonywanie ultraskutecznych zabiegów. Rewelacyjne efekty sprawiają, że metodę stosuje się w terapiach odmładzających, przeciwtrądzikowych oraz  rekomenduje w kuracjach po operacjach plastycznych.

Bio Electro Peeling został wielokrotnie nagrodzony medalami za innowacyjność i technologię w kategorii „Urządzenia Medyczne”, otrzymując prestiżowe wyróżnienia.

Metoda zapewnia:

  • skuteczną eksfoliację
  • lifting i wyraźną poprawę owalu twarzy
  • spłycanie zmarszczek
  • leczenie trądziku
  • spłycanie  blizn potrądzikowych i rozstępów
  • ujędrnianie biustu
  • redukcję zaczerwienień i blizn
  • odmładzanie dłoni

INNOWACYJNA EKSFOLIACJA

Eksfoliacja BIO ELECTRO PEELING opiera się na optymalnym wykorzystaniu prozdrowotnego potencjału fal radiowych.

Eksfoliacja usuwa martwe komórki naskórka i następnie skeratynizowane komórki w  rogowej warstwie naskórka, przyspieszając naturalny proces odnowy skóry.

Metoda  powoduje rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w warstwie rogowej i wywołuje mikroabrazję elektryczną o właściwościach dezynfekujących, która działa jak bariera  przed  patogenami zewnętrznymi i bakteriami.

Zabieg gwarantuje równomierny proces złuszczania i szerokie spectrum działania, gdyż posiada działanie liftingujące,  odmładzające oraz  zwalcza trądzik.

aba2600REGENERACJA 

Bezpośrednio po eksfoliacji można wykonać zabieg falami radiowymi. Jest to efektywna metoda odmładzania skóry, która spłyca zmarszczki i poprawia owal twarzy. Energia dociera do głębszych warstw skóry, wywołując efekt diatermii i mobilizując  komórki do produkcji kolagenu i elastyny, co zwiększa gęstość i napięcie skóry.

Badania Kliniczne

Badania i analizy cytologiczne wykazały, że  Bio Electro Peeling  zapewnia bezpieczeństwo i  skuteczność.

Badania wykonanie w klinice Anti-Aging w Paryżu potwierdzają, że metoda  wywołuje szereg reakcji fizyko-chemicznych, w tym przyczynia się do repolaryzacji membrany komórkowej, przyspiesza regenerację i zapewnia skuteczną restrukturyzację skóry i działanie antycellulitowe.

Bio Electro Peeling gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo!

Abacosun

tel 58 664 64 51  

www.abacosun.pl 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube