Bursztynowe Spa z duszą w Hotelu Lidia

lidia800Bursztynowe Spa w Hotelu Lidia odświeża swój wizerunek dosłownie i w przenośni.  Oferta zabiegowa zostanie poszerzona o jedenaście nowych zabiegów, które wielowymiarowo wzbogacą katalog działań pielęgnacyjnych oraz doznania gości. Będzie można z niej skorzystać już w styczniu 2015 roku.

W skład nowości wchodzą:

 • Trzy odmładzające zabiegi na twarz przynoszące natychmiastowy efekt.
 • Cztery masaże dla ciała :
  * masaż ciała czekoladą z miętą, który pozostawi zapach czekolady i cudownie gładką skórę;
  * masaż ajurwedyjski – połączenie mocnego masażu i głębokiego relaksu wynikającego z dobrodziejstwa masażu głowy, ciała i twarzy. Zabieg ten na pewno przypadnie do gustu Panom.
 • Cztery zabiegi wyszczuplające:
  * zabieg na ciało z wykorzystaniem bandaży Repagen Body z drenażem limfatycznym – już po pierwszym zabiegu można zaobserwować zmniejszenie obwodu ciała i uczucie lekkości.
 • Kompleksowa pielęgnacja:
  *wybielanie zębów;
  *pielęgnacyjne zabiegi twarzy wraz z makijażem.
 • Pielęgnację ciała uzupełnią rytuały, są to złożone z kilku etapów zabiegi, np.
  *WaterFlo – niezwykły masaż wodą w wodzie, czyli połączenie relaksu i odprężenia w każdym wieku, gwarantuje uwolnienie myśli i rozluźnienie wszystkich mięśni.

Filozofią Bursztynowego Spa jest oderwanie gości od szarości dnia codziennego i sprawienie, aby ze zwykłego dnia uczynić małe święto.

W strefie spa & wellness Hotelu Lidia można się zatrzymać, pomilczeć, posłuchać samego siebie, a na końcu uśmiechnąć się. Warto dać sobie chwilę wytchnienia, szczególnie w tym trudnym jesienno-zimowym okresie.Bursztynowe Spa to miejsce, do którego chce się wracać po dobre wspomnienia i emocje.

www.hotel-lidia.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube