California Wave Premium – jakość i indywidualizm

Wychodząc naprzeciw coraz bardziej świadomym i wymagającym klientom, wprowadzamy możliwości personalizacji leżanki. Zauważyliśmy, iż niejednokrotnie klienci szukają produktu, który pasowałby do już istniejących pomieszczeń, dlatego każdy może dobrać kolor okleiny zgodnie ze swoimi wymaganiami, aby sprzęt idealnie pasował stylistycznie do wyposażenia gabinetu.

Obowiązującym trendem w branży spa 8 wellness jest styl ECO. W tym przypadku jest to powrót do natury, korzystanie z naturalnych kosmetyków w procedurach zabiegowych, umożliwienie gościom relaksu przy wykorzystaniu produktów ekologicznych i organicznych. Ośrodki spa 8 wellness, day spa oraz gabinety kosmetyczne podążają w kierunku standardu Being, wychodząc naprzeciw coraz bardziej wymagającym i świadomym klientom.

Z tego względu firma Intersun wprowadziła do kolekcji leżankę kosmetyczną California Wave z serii Interwell Premium, zaspokajając potrzeby zarówno gości korzystających z zabiegów, jak i terapeutów.

Podstawa leżanki została wykonana z wykorzystaniem najnowszych technologii stolarskich. Nietypowy profil podstawy został osiągnięty dzięki prasie membranowej oraz wysokiej jakości ekologicznego drewna modyfikowanego. Dlaczego drewno modyfikowane? Ponieważ pochodzi z naturalnego surowca – drewna, ale jest od niego doskonalsze. Jest to materiał zdecydowanie bardziej gęsty, twardy i wytrzymały, odporny na odbarwienia, a jednocześnie zachowujący świetne właściwości izolacyjne.

Z zewnątrz fornir został zabezpieczony lakierem na bazie żywicy poliakrylowej, dzięki której obudowa zachowuje swój niepowtarzalny wygląd naturalnego drewna, będąc jednocześnie wysokoodporna na czynniki chemiczne oraz mechaniczne. Niezaprzeczalnym atutem na rynku leżanek, jest fakt, iż teraz możemy wybrać dowolny kolor obicia z palety ponad 50 odcieni.

Obicie materaca jest wykonane ze skóry ekologicznej, której komponentem jest również poliuretan. Zastosowanie materiału PU gwarantuje długą żywotność tapicerki i jej odporność na mocne środki dezynfekujące. Ponadto właściwości struktury PU nie pozwalają na wnikanie roztoczy, a także eliminują rozprzestrzenianie się pleśni i grzybów.

Materiał ten nie uczula oraz jest całkowicie obojętny dla człowieka i środowiska. Ponadto zarówno poliuretan, jak i drewno modyfikowane są produktami ekologicznymi przyjaznymi dla środowiska.

Niewątpliwą zaletą leżanki jest fakt, iż montowana jest ona w Polsce, co wpływa na gwarancję wysokiej jakości produktu, jego dostępności oraz możliwości doboru odpowiedniej kolorystyki względem wyposażanego wnętrza.

www.intersun-spa.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube