Coco Clinic – nowy klinika w Tarnowskich Górach

W ostatnich dniach lipca otwarta została klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Coco Clinic w Tarnowskich Górach. To miejsce powstało z myślą o potrzebach świadomych i wymagających klientek, które cenią zarówno wysoką jakość wykonywanych zabiegów, jak i komfort otoczenia w atmosferze relaksu i dyskrecji.

Oferta zabiegowa kliniki z zakresu medycyny estetycznej obejmuje zabiegi, zarówno te znane i lubiane, ale także nowości które uzyskały prestiżowe nagrody i uznanie wśród specjalistów na świecie. W ofercie znajdują się także popularne zabiegi poprawiające urodę z efektem natychmiastowym.

– Wykonywane przez nas zabiegi z zakresu medycyny estetycznej gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa. To ważna informacja, gdyż zaufanie, jakim pacjent darzy lekarza, jest tak samo cenne jak satysfakcjonujące efekty przeprowadzanych przez niego zabiegów – dodaje dr Kamil Suliga, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.

Zespół specjalistów kliniki został stworzony tak, aby zapewnić klientom kompleksową opiekę , stąd współpraca dermatologa z zespołem kosmetologów, który wykonuje zabiegi niwelujące mankamenty, takie jak przebarwienia, rozstępy czy blizny, trądzik jak również dba o pielęgnację skór trudnych, problematycznych oraz zniszczonych przez niewłaściwą pielęgnację.

W ofercie znalazły się zarówno zabiegi lunchowe, szybkie i efektywne dla osób ceniących sobie czas, ale także długie i rozpieszczające zmysły zabiegi pielęgnacyjno- relaksacyjne. Nie zapomniano także o zabiegach na ciało – redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, zwiększeniu napięcia wiotkiej skóry.

Ofertę kliniki uzupełniają usługo chirurga plastycznego, dietetyka klinicznego oraz specjalisty od medycyny naturalnej i akupunktury.

Ewa Pawlak, właścicielka Kliniki Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Coco Clinic w Tarnowskich Górach.

Piękno jest wartością ponadczasową. Atrakcyjny wygląd podnosi poczucie własnej wartości w codziennym życiu, dodaje skrzydeł w karierze zawodowej i jest niewątpliwym źródłem własnej satysfakcji. Odpowiedzią na wymagania dzisiejszych czasów są nowoczesne kliniki medycyny estetycznej, świadczące komplementarne usługi wysokiej jakości. Holistyczne podejście do odmładzania, które umożliwia współpraca lekarza medycyny estetycznej z dermatologiem i doświadczonym kosmetologiem, pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty w niedługim czasie.

www.cococlinic.pl, FB KlinikaCoco

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube