D’ALCHÉMY HOLISTIC SKINCARE – NOWA MARKA NA POLSKIM RYNKU

D’ALCHÉMY to nowa marka naturalnych i organicznych preparatów pielęgnacyjnych o działaniu anti-aging. Kierowana jest do świadomych konsumentów, dbających o zdrowie, urodę i kondycję fizyczną.

Inspiracją dla D’ALCHÉMY jest teoria „holistycznego piękna”, zaczerpnięta z filozofii Alchemików, średniowiecznych prekursorów współczesnych nauk medycznych i farmaceutycznych. W swej istocie filozofia ta wyraża odwieczne, obecne we wszystkich kulturach, ludzkie dążenie do doskonałości, pragnienie wewnętrznego spokoju i duchowej mądrości…

Zaawansowane technologicznie preparaty D’ALCHÉMY są odpowiedzią na problematyczne wyzwania i potrzeby skóry, by jak najdłużej zachować jej młodość oraz odsunąć w czasie procesy jej starzenia się. Zawierają niemal wyłącznie naturalne i organiczne substancje aktywne o optymalnym stężeniu, które działają w sposób synergiczny, w harmonii ze skórą. Ich działanie spotęgowane jest poprzez starannie dobrane, naturalnie czyste olejki eteryczne, które – jak potwierdzono w aromaterapii – aktywnie oddziałują na komórki skóry, uprzyjemniając jednocześnie codzienne rytuały pielęgnacyjne.

– Wysoką biowitalność oraz stabilność mikrobiologiczną preparatów D’ALCHÉMY gwarantują opakowania wykonane ze szkła biofotonicznego, a za niezwykłe zapachy serii odpowiadają autorskie kompozycje naturalnie czystych olejków eterycznych, plasując markę w kategorii produktów o działaniu aromaterapeutycznym. Warto wspomnieć, że marka jest w 100% przyjazna dla wegan – rekomenduje Anna Mamczur, CEO oraz dyrektor marki D’ALCHÉMY.

Preparaty D’ALCHÉMY są wolne od substancji syntetycznych, natomiast stosowane w nich układy konserwujące posiadają certyfikat ECOCERT i są rekomendowane w kosmetyce naturalnej, jako substancje „identyczne z naturalnymi”. Bazą receptur D’ALCHÉMY są hydrolaly roślinne, zastępujące w całości zwykłą wodę, oleje extra-vergin oraz wyselekcjonowane ekstrakty z roślin, uprawianych metodami organicznymi. Efekty działania kluczowych składników aktywnych potwierdzają badania kliniczne.

www.dalchemyskincare.com

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube