NASZE DOŚWIADCZENIE – TWOJA PRZYSZŁOŚĆ

Centrum Edukacji Dr Irena Eris to miejsce stworzone dla kosmetologów i kosmetyczek, osób w trakcie nauki zawodu oraz właścicieli salonów kosmetycznych stawiających na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności praktycznych.

Zapewniamy zdobycie wiedzy pod nadzorem najlepszych profesjonalistów z zakresu dermatologii, kosmetologii, biologów oraz praktyków z dziedziny marketingu, zarządzania i psychologii. Stawiamy duży nacisk na kształcenie z zakresu najnowocześniejszych osiągnięć kosmetologii, biznesu oraz obsługi klienta. Przekazujemy wiedzę teoretyczną i praktyczną niezbędną dla utrzymania najwyższych standardów pracy w zawodzie kosmetyczki i kosmetologa, jak również wiedzę z zaawansowanych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, również w oparciu o najnowsze technologie Hi-Tech.

Autorski program zajęć umożliwia zdobycie wiedzy podczas trzech etapów szkoleniowych:

1 etap BASIC – podstawowy,
2 etap ADVANCED – zaawansowany,
3 etap PREMIUM – biznesowy.

Każde szkolenie to ponad 30 godzin zajęć praktycznych i teoretycznych łącznie. Wybór etapu zależy od Ciebie.

Kończąc naukę w Centrum Edukacji Dr Irena Eris otrzymasz certyfikat potwierdzający uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach oraz zaświadczenie ukończenia szkolenia zgodnie ze wzorem określonym w załączniku nr 5 do rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622).

TRWAJĄ ZAPISY! Zapraszamy do kontaktu: Centrum.Edukacji@DrIrenaEris.info

Edukacja.DrIrenaEris.com

CENTRUM EDUKACJI DR IRENA ERIS, ul. Puławska 107A, 02-595 Warszawa, tel. (22) 541 71 30

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube