Dwie nagrody dla karboksyterapii DUAL MC2

carboxytherapy (2)Urządzenie CarboxyTherapy Dual MC2 dystrybuowane przez firmę Cerboxytherapy Poland zdobyło dwie nagrody. Pierwsza, przyznana przez wydawnictwo Beauty Inspiration, to Inspiracje Roku 2016 Beauty Inspiration – nagroda główna w kategorii „Produkty nowatorskie i unikatowe”. Druga to Innowacja Roku LNE, nagroda w kategorii „Innowacja w Zakresie Technologii Kongresy LNE”.

CarboxyTherapy Dual MC2 to urządzenie, dzięki któremu zabieg karboksyterapii można wykonać tradycyjną metodą ręczną lub za pomocą pneumatycznego pistoletu. Technologie zawarte w urządzeniu to: karboksyterapia, mezoterapia igłowa, PRP, mezoterapia mikroigłowa z funkcją aplikowania substancji w czasie iniekcji. Aparat umożliwia łączenie powyższych technologii z funkcją karboksyterapii w tym samym czasie, dzięki czemu jako jedyne urządzenie w Polsce został wyróżniony prestiżowym Certyfikatem Innowacyjności  NOT.

Ideą konkursu Inspiracje Roku Beauty Inspiration jest
wyłonienie najlepszych produktów i urządzeń branży beauty i spa. Wybierając produkty utytułowane Inspiracją Roku można być pewnym, że wybiera się rozwiązanie najwyższej jakości.

carboxytherapy (1)W jury konkursu Innowacja Roku LNE znaleźli się zarówno przedstawiciele redakcji polskiej edycji LNE, jak i z francuskiego wydania magazynu. Wspólnie stworzyli listę najbardziej innowacyjnych produktów, które w tym roku będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty w naszym kraju.

www.carboxytherapy.pl  

Facebook

YouTube