emerginC – zaawansowana technologia naturalna

emergin825emerginC, marka, która niedawno rozpoczęła działalność na polskim rynku beauty, wprowadziła nowy produkt – serum z witaminą C – który szybko stał się prawdziwym bestsellerem. Firma ma w swoim portfolio gamę ponad 70 produktów (sprzedawanych w 15 krajach). Wszystkie są w 100% naturalne, a dodatkowo w linii scientific organics co najmniej 70% składu kosmetyków to składniki organiczne.

Produkty emerginC wybierane są przez wiele spośród najlepszych spa i hoteli na całym świecie, które chcą oferować swoim gościom doskonałe efekty pielęgnacji. Najnowocześniejsze aktywne formuły przeznaczone są do wszystkich typów skóry – od skóry problemowej z wypryskami, po skórę z oznakami starzenia, przez wszystkie stany pośrednie. W recepturach nie ma parabenów, syntetycznych aromatów ani barwników. Firma czerpie inspirację odpowiedzialnie z natury, stosując m.in. składniki objęte ruchem Sprawiedliwego Handlu – Fair Trade.

Kosmetyki emerginC bazują na dwóch liniach. Pierwsza z nich to signature range, która w większości opiera się na witaminie C w trzech formach – niedrażniących, aktywnych, rozpuszczalnych w wodzie i tłuszczach, w tym STAY-C® 50 (sodowy fosforan askorbylu), jedna z najtrwalszych biodostępnych form witaminy C. Zaawansowane technologie łączenia ze sobą peptydów wykazują wyjątkowo silne działanie przeciwstarzeniowe. Dzięki ich znakomitym zdolnościom do naśladowania peptydów naturalnie obecnych w skórze, nie wywołują podrażnień i jednocześnie wpływają na przebudowę skóry oraz jej regenerację. Druga linia to scienitific organics – to w 100% naturalna i przynajmniej w 70% składająca się ze składników organicznych linia kosmetyków. Dla zapewnienia widocznych rezultatów wdrażane są przełomowe wyniki naukowe z zakresu organiki, a także używane są ekstrakty roślinne i morskie o potwierdzonym działaniu. Aktywne składniki obejmują szeroki wachlarz ekstraktów roślinnych i morskich bogatych w przeciwutleniacze, m.in. komórki macierzyste z winogron, astaksantynę, spirulinę, kombuchę, jagodę goi, białą i zieloną herbatę, jadalne wodorosty, aloes, ekstrakt z kory sosnowej, witaminy, jak również opracowane przez markę kompleksy nawadniające i rozjaśniające oparte na roślinach.

www.emerginc.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube