GISELE DELORME – piękno szyte na miarę

gis825Rynek profesjonalnych usług kosmetycznych w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie. Zabiegi oferowane przez salony kosmetyczne wykonywane są na wysokim poziomie, a ich wybór jest tak duży, że przyprawia o zawrót głowy. W tym bogactwie ofert klienci zaczynają się gubić. Trudno im czasami zdecydować się na konkretną markę kosmetyków lub rodzaj zabiegu. Często zdarza się, że nie potrafią nawet określić swoich oczekiwań wobec profesjonalistów wykonujących zabiegi kosmetyczne. W tej sytuacji potrzebne jest indywidualne podejście do klienta poczynając od rozpoznania jego potrzeb, ustalenia priorytetów aż po odpowiedni dobór kosmetyków, którymi zostanie wykonany zabieg. Taką koncepcję prezentuje renomowana francuska firma kosmetyczna GISELE DELORME, która właśnie wkracza na polski rynek.

GISELE DELORME powstała 35 lat temu, czerpiąc z niezwykle bogatych tradycji francuskich kosmetologów. Filozofia „piękna szytego na miarę”, opierająca się na poszanowaniu wyjątkowości każdego człowieka, została entuzjastycznie przyjęta w 22 krajach na całym świecie, w których firma zdobyła ogromne zaufanie profesjonalistów.

INDYWIDUALNE POTRZEBY

GISELE DELORME dostrzega, że każda skóra jest niepowtarzalna i różni się w zależności od czynników wewnętrznych i zewnętrznych, takich jak wiek, klimat, środowisko, odżywianie, styl życia, hormony… Większość rozwiązań kosmetycznych oparta jest jedynie na typie cery, nie biorąc pod uwagę specyficznych problemów powiązanych z jej kondycją. Cera o tym samy typie ma niekoniecznie te same potrzeby. Personalizacja jest więc konieczna, aby zoptymalizować zabiegi zgodnie z kondycją i potrzebami skóry w danym momencie.

gis350BOGACTWO OFERTY

Szeroka gama kosmetyków GISELE DELORME obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. W skład preparatów wchodzą wyselekcjonowane  ekstrakty roślinne i morskie, wysokie stężenie olejków eterycznych najwyższej jakości, witaminy oraz wiele składników biotechnologicznych znakomicie przyswajanych przez skórę i włosy.

Kosmetyki GISELE DELORME doskonale nadają się do pielęgnacji w salonie i dla klientów do użytku domowego. Formuła pozwala na dobranie kosmetyków do każdego typu skóry, a kombinacje produktów kosmetycznych są niemal nieograniczone.

Wszystkie preparaty GISELE DELORME można ze sobą łączyć i mieszać, tworząc spersonalizowane zabiegi w zależności od potrzeb i wymagań skóry. Dzięki temu uzyskuje się nie tylko pożądane rezultaty kosmetyczne, ale również wymierne korzyści ekonomiczne. Każdy profesjonalista działający w branży kosmetycznej doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne są to atuty na współczesnym konkurencyjnym rynku.

Macromedic Sp. z o.o.
ul. Ozimska 184
45-310 Opole
e-mail: kontakt@giseledelormeparis.pl

www.giseledelormeparis.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube