HOLISTIC CLINIC – otwarcie nowej kliniki

Warszawska Holistic Clinic doktora Krzysztofa Gojdzia od lipca działa w nowej lokalizacji, przy Racławickiej 98. Uroczystość otwarcia nowej, większej kliniki odbyła się 9 czerwca. Motywem przewodnim spotkania były nawiązania do Salvadora Dalego.

Uroczyste otwarcie Holistic Clinic przy ul. Racławickiej przyciągnęło tłumy gwiazd. Pojawili się zaprzyjaźnieni z kliniką: Magda Gessler, Maja Ostaszewska, Monika Olejnik, Kasia Warnke i Piotr Stramowski, Anna Powierza i wiele innych znanych osobowości. Wydarzenie poprowadziła Katarzyna Sowińska, a z recitalem akustycznym wystąpiła Patrycja Markowska.

Kluczowi pacjenci kliniki, gwiazdy i media mogli zrobić sobie zdjęcie na kultowej sofie czerwone usta, zaprojektowanej w latach 30. przez Salvadora Dalego. Wyjątkowych nawiązań do wybitnego artysty było znacznie więcej: motyle, cytaty, charakterystyczne wąsy, z których słynął Salvador.

Salvador Dali — artysta, rzeźbiarz, trochę odlotowy ekscentryk. Takiego go lubię. W medycynie estetycznej też trzeba być rzeźbiarzem, malarzem, mieć wyczucie artystyczne, aby wyciągnąć z każdej twarzy to, co najpiękniejsze, nie zniekształcić jej rysów i nie zmienić ludzi w kogoś, kim nie są. Taka jest moja wizja medycyny estetycznej — mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź, wykładowca American Academy of Aesthetic Medicine.

Holistic Clinic to nie tylko poprawianie urody i odmładzanie. To również centrum leczenia ludzi skrzywdzonych przez los. Specjalistom pracującym w klinice zaufało już wiele tysięcy pacjentów. Teraz ze względu na nową siedzibę, największej i najnowocześniejszej kliniki medycyny estetycznej w Polsce, Dr Krzysztof Gojdź i jego zespół otwierają się szerzej na pacjentów. W nowej siedzibie eksperci oferują jeszcze bardziej holistyczne podejście do zdrowia i urody. Poszerzono specjalności o dermatologię, endokrynologię, profesjonalną fizjoterapię, kosmetologię medyczną, trychologię. Stworzono też dział dietetyki, pomagający w rozsądnej redukcji masy ciała pacjentów.

www.holisticclinic.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube