Infuzja tlenowa Lumiderm OXY

Lumiderm Oxy to urządzenie, które działa w oparciu o jedną z najbardziej innowacyjnych technik stosowanych w nowoczesnej kosmetologii – infuzję tlenową. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem tego urządzenia, skóra nabiera zdrowszego wyglądu, jest bardziej sprężysta i delikatniejsza w dotyku.

Zabieg infuzji tlenowej wykonywany za pomocą Lumiderm Oxy polega na podawaniu preparatów aktywnych w głąb skóry, dzięki wykorzystaniu czystego tlenu. Urządzenie Lumiderm Oxy jest symbiozą dwóch wysoce skutecznych zabiegów – suplikowania skoncentrowanych suplementów w głąb skóry w połączeniu z odmładzającym i kojącym działaniem czystego tlenu. Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych technik stosowanych obecnie na świecie w dziedzinie kosmetologii – stanowi idealną przeciwwagę dla cięższego zabiegu wprowadzania botoksu.

Dzięki zastosowaniu wielu składników aktywnych, między innymi kwasu hialuronowego i kompletów witamin, zabieg ten jest wspaniałą alternatywą dla cięższych i bardziej inwazyjnych procedur.

Podając aktywne substancje bezpośrednio w głąb skóry, dzięki zastosowaniu sprężonego tlenu, można zapewnić natychmiastowo odczuwalną poprawę nawilżenia skóry. Nawet najmniejsze i najsłabiej widoczne zmarszczki i niedoskonałości reagują natychmiastowo na podany preparat, składający się z wielu odżywczych składników. Dzięki zabiegowi z wykorzystaniem Lumiderm Oxy, skóra nabiera zdrowszego wyglądu, jest bardziej sprężysta i delikatniejsza w dotyku.

Urządzenie Lumiderm OXY to urządzenie medyczne, które posiada 24 miesiące gwarancji, a dystrybutor w Polsce oferuje wsparcie na każdym etapie współpracy oraz doskonale szkolenie.

 

Producent:
MezoPharma sp. z o.o. sp.k.
ul. Wojska Polskiego 135 A
86-100 Świecie
www.mezopharma.eu

Wyłączny dystrybutor:
Mezoderm sp. z o.o.
ul. Sokołowska 9 lokal U12
01-142 Warszawa
+48 666-986-056
www.mezoderm.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube