Instytut dr Purwin

Otwarty w czerwcu br. Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej dr Purwin jest szczególnym miejscem na mapie Białegostoku, łączącym rolę Instytutu oraz Kliniki Medycyny Estetycznej.

Gabinet proponuje szeroki zakres tradycyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, m.in. botoks, kwas hialuronowy, mezoterapia igłowa, korekcja cieni pod oczami, korekcja nosa, nici liftingujące, osocze bogatopłytkowe.
Ważną częścią oferty jest też medycyna regeneracyjna – grupa zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych, które są naturalnymi autostymulantami procesów naprawczych organizmu. Komórki macierzyste wykorzystywane są do regeneracji skóry twarzy, szyi oraz dekoltu, a także do odbudowy zniszczonych stawów (barki, kolana, biodra, i inne).

Instytut jest jedynym gabinetem na Podlasiu, gdzie wykonywane są zabiegi bezoperacyjnego powiększania piersi i modelowania sylwetki Aquafilling Bodyline. To metoda idealna do poprawy kształtu biustu, ujędrniania oraz wyrównania asymetrii. Aquafilling polecany jest również do modelowania pośladków i korekty tkanek miękkich po operacjach i interwencjach chirurgicznych. Zabieg jest małoinwazyjny, a efekt utrzymuje się ok 5 lat. Zabiegi Aquafilling wykonuje w Instytucie doświadczony lekarz i certyfikowany specjalista Andrzej Purwin, który zabiegi medycyny estetycznej wykonuje od ponad 7 lat.

Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej dr Purwin mieści się w samym centrum Białegostoku, w klimatycznej kamienicy, przy ul. Dąbrowskiego 20. Na blisko 100 m2 powierzchni znajduje się przestronna poczekalnia, gabinet porad oraz gabinet zabiegowy.

www.drpurwin.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube