INSTYTUT INGRID MILLET W HOTELU ARŁAMÓW

ingrid825Co wspólnego mają Brigitte Bardot, Paloma Picasso i Madame Pompidou z hotelem Arłamów? Wszystkie wymienione ikony piękna rozkochane  były w luksusowych kosmetykach Ingrid Millet. Marka ta przypadła też do gustu hotelowi Arłamów, który otworzył pierwszy hotelowy salon Ingrid Millet w Polsce. Jej wyłącznym dystrybutorem jest Nova Group – lider wśród polskich firm, działających w branży spa, kosmetycznej i medycyny estetycznej.

Hotel Arłamów posiada jedno z najpiękniejszych spa w Polsce. Właśnie otwarta została specjalna strefa relaksu – VIP Spa –  dla najbardziej wymagających gości, przygotowana we współpracy z firmą Nova Group. W strefie tej stworzony został także Instytut Ingrid Millet, marki, która słynie na świecie z luksusowych zabiegów na twarz i ciało.

ingrid600VIP SPA DLA WYMAGAJĄCYCH

Rozbudowana strefa VIP to prawdziwa oaza relaksu i piękna dla wymagających klientów. Gwarancję satysfakcji i komfortu z pobytu w tym miejscu zapewnia połączenie zaawansowanych rozwiązań, wysokiej jakości zabiegów oraz sąsiedztwo przepięknej przyrody.

W strefie VIP Spa Arłamów znajdują się 4 gabinety zabiegowe, każdy o innym przeznaczeniu. Goście mogą skorzystać z zabiegów na ciało w gabinecie DUO, w którym obok siebie są dwa wysokiej klasy łóżka do masażu. Dostępny jest także gabinet do zabiegów manicure i pedicure oraz gabinet do zabiegów na twarz. W VIP Spa mieści się też wyjątkowy gabinet z łóżkiem kwarcowym do rytuałów na ciało – MLX Quartz, oraz podwójną wanną z hydromasażem do kąpieli. Znajdziemy tu także dedykowane tej części saunarium z wyjątkową łaźnią parową, sauną fińską, wypoczywalnią z wodnymi łóżkami oraz dodatkowymi atrakcjami, takimi jak: ścieżka wrażeń z natryskami reakcyjnymi czy lodopad. Centralną częścią VIP Spa stanowi wypoczywalnia, z której rozpościera się widok na otaczające Arłamów wzgórza. To w niej umiejscowione są komfortowe sofy i leżaki, na których można odpoczywać przy dźwiękach szumiącej w tle fontanny. Strefa ta zaskakuje pięknymi, przestronnymi wnętrzami oraz najwyższej klasy wyposażeniem. W całości została stworzona tak, by goście mieli możliwość doświadczać relaksu, w komfortowych warunkach i w całkowitej prywatności.

INSTYTUT INGRID MILLET W VIP SPA

ingridkosm600Ingrid Millet to luksusowa marka kosmetyczna, która dzięki firmie Nova Group – jej wyłącznego dystrybutora – wreszcie zagościła w Polsce. Za sukcesem marki stoi niezwykła wizjonerka – Ingrid Millet. Jej przełomowe odkrycia, m.in. pionierskie zastosowanie składników roślinnych w pielęgnacji skóry, okrzyknięto mianem historycznych. To właśnie najwyższej jakości naturalne składy, m.in. kawior z Bieługi, stały się podstawą produktów sygnowanych jej nazwiskiem. Kwartet programów Ingrid Millet: Perle de Caviar (z ekstraktem z kawioru), kwiatowo-owocowy Source Pure, odmładzający Bio Elita i pielęgnujący ciało Sublim to połączenie najnowszych odkryć w dziedzinie kosmetologii z najwyższej jakości składnikami aktywnymi. Dzięki nim marka Ingrid Millet jest numerem jeden, już nie tylko we francuskiej pielęgnacji skóry.

Kultową, najbardziej znaną i pożądaną linią jest Linia Perle De Caviar. Jej moc ukryta jest w wyjątkowym połączeniu aktywnych składników: delikatności pereł z energią kawioru oraz siłami witalnymi morza. Kawior to koncentrat czystej energii, która jest 20 razy bogatsza niż komórki skóry. Zawiera wszystkie zasoby niezbędne do zachowania młodzieńczego wyglądu: pierwiastki śladowe, szlachetne minerały utrzymujące nawilżenie, białka i niezbędne kwasy tłuszczowe. Kosmetyki i rytuały Ingrid Millet stanowią symfonię doskonale dobranych składników i naukowych osiągnięć XXI wieku. Produkty tej marki są gwarancją luksusowej pielęgnacji w każdym wieku.

www.arlamow.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube