Inwestycje firmy Intersun

Rok 2017 był wyjątkowy dla firmy Intersun, która brała udział w dużych realizacjach na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaufaniu wielu klientów mogła podjąć się realizacji bardziej skomplikowanych zadań.

Wśród sztandarowych projektów Intersun jest kompleksowa realizacja wyposażenia strefy spa w MOSiR Oświęcim. Firma zapewniła sprzęt najwyższej klasy, a jednocześnie najlepszy możliwy montaż. Spełnienie tych wymogów było spowodowane dostępnością strefy dla mieszkańców miasta, a przez to większym, niż przy standardowych projektach, planowanym zużyciem urządzeń. Władze Oświęcimia chciały zapewnić nie tylko podstawowe urządzenia, lecz także sprzęty, które nie są zbyt często spotykane w spa, tym bardziej nie były wykorzystywane publicznie. Jedną z takich ciekawostek jest ścieżka bawarskiego księdza Sebastiana Kneippa. Zabieg polega na zanurzaniu nóg w nieckach ze zmienną temperaturą wody. Nieczęsto spotykany jest także specjalny basenik, w którym można schłodzić ciało po wizycie w saunie. Kolejnym rozwiązaniem, jakim Intersun może pochwalić się przy realizacji tej inwestycji, jest strefa łącząca podgrzewane lóżka ceramiczne oraz lampy SUNSKY, które nie tylko delikatnie opalają, ale też, dzięki wykorzystaniu promieniowania UVA oraz UVB, mają zdrowotny wpływ dla człowieka. Wśród najciekawszych realizacji w tym obiekcie warto wymienić sauny czy łaźnie parowe oraz wiele drobnych sprzętów, które należą do naturalnego wyposażenia strefy spa.

Obok inwestycji w Oświęcimiu, którą realizowała firma Intersun godny wspomnienia jest także Park wodny w Tychach. Inwestor zaprosił do współpracy tylko najlepszych specjalistów. Intersun miał okazję wykorzystać tu nowość ze swojej oferty. Grota śnieżna, bo o niej mowa, jest urządzaniem wymagającym wykorzystania umiejętności z wielu specjalizacji, poczynając od obróbki kamieni poprzez termoizolację pomieszczenia, a skończywszy na maszynowni z sprzętem wytwarzającym temperaturę oraz naśnieżanie. Intersun to nie tylko zamówienia publiczne. Z oferty firmy korzystają także hotele z całej Polski. Wśród realizacji ciekawym projektem była strefa spa dla hotelu Jawor w Zawoi. Usługa obejmowała zaprojektowanie oraz wykonanie tężni solankowej zabudowanej w ścianie oraz podświetlanej ściany solnej. Zdrowotne działanie soli zostało udowodnione w wyniku wielu badań znakomitych naukowców, jednak takie rozwiązania to nie tylko zdrowie, lecz także wspaniale wzornictwo, które może urozmaicić standardowe wnętrza hoteli. Wielu klientów poszukuje właśnie takich niebanalnych rozwiązań, jakimi są rozwiązania solne, których dopełnieniem stała się solna łaźnia parowa. Jest to wyjątkowy produkt, w którym łączy się działanie inhalacji solnej ze zdrowotnym i oczyszczającym działaniem łaźni parowej. Dodatkowo dla hotelu Jawor została wykonana sauna sucha, mniejsza łaźnia parowa oraz sauna infra red. Dzięki starannemu wykonaniu oraz dobraniu odpowiednich materiałów uzyskano produkt najwyższej jakości zdrowotnej, ale też charakteryzujący się wyjątkowym designem.

Ostatnią dużą realizacją, którą firma może się pochwalić, jest łaźnia do rytuałów błotnych w hotelu BoniFaCio. Rozbudowa obiektu została wykonana w systemie modułowym. Taka inwestycja wymaga planowania wszystkich podłączeń już we wczesnym etapie projektowym. Nieprawidłowe zaprojektowanie instalacji może bowiem być wyjątkowo problematyczne podczas podłączania urządzeń. Poza tymi sztandarowymi realizacjami, firma Intersun stworzyła także wiele standardowych produktów dla mniejszych i większych klientów, jednak z tych czterech jest wyjątkowo dumna. Każdy zaawansowany i niesztampowy projekt daje dużo zadowolenia w momencie przekazywania gotowej realizacji w ręce inwestora, a przysłowiową wisienką na torcie są komentarze z różnych forów internetowych, zawierające pochwały hoteli i stref spa, które były realizowane przez Intersun.

Intersun zajmuje się budową i wyposażaniem stref spa od etapu projektowania. Co ważne, jest jedną z nielicznych firm, która rozwijała się wraz z rozkwitem tej branży w Polsce i nabierała w tym czasie doświadczenia w wykonywaniu tego typu realizacji. Dział handlowo-inwestycyjny Intersun pomaga klientom w doborze materiałów oraz urządzeń spa. Jako dystrybutor urządzeń kosmetycznych firma pomaga dobrać także wyposażenie gabinetów kosmetycznych, które niejednokrotnie są uzupełnieniem inwestycji. Wieloletnia praktyka Intersun pozwala w taki sposób zaprojektować i wyposażyć strefy, aby były idealnie skonfigurowane pod potrzeby inwestycji. Jednym z atutów firmy Intersun jest także ogromna baza dostawców, zapewniających sprzęt i materiały najlepszej jakości. Dział techniczny, który wykonuje w całości realizacje, uczestniczy w całym procesie projektowania oraz późniejszej budowy. Jest to niezwykle istotny szczegół całej inwestycji. Tylko w taki sposób, mając kontrolę nad przebiegiem prac w każdym etapie, można mieć pewność, iż produkt spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego kontrahenta.

Mimo iż rok 2017 jeszcze się nie skończył, zarząd firmy Intersun już planuje w nadchodzącym 2018 roku podnieść poprzeczkę i zająć się jeszcze większymi oraz bardziej kompleksowymi realizacjami.

www.intersun-spa.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube