BEAUTY MANIA – event dla miłośniczek piękna

 

W pierwszy wakacyjny weekend w Warszawskim EXPO XXI odbędzie się BEAUTY MANIA, event dla miłośniczek piękna. Będzie to okazja do poznania nowych trendów kosmetycznych i modowych, spotkania ekspertów i specjalistów z branży beauty, przetestowania setek kosmetycznych nowości polskich oraz zagranicznych marek.

 

Beauty Mania to także specjalna przestrzeń warsztatowa Beauty School, miejsce teoretycznych i praktycznych zajęć, spotkań i rozmowy z ekspertami, podczas których będzie można poszerzyć swoją wiedzę, ale również nauczyć się wielu sprawdzonych beauty tricków.

 

Spotkaj się z reprezentantami świata Beauty

Beauty Mania to okazja do spotkania gwiazd światowego formatu – znanych makijażystów, ekspertów, vlogerów, blogerówi i celebrytów.

– Cieszymy się na weekend z Beauty Mania, zapowiada się ciekawe wydarzenie, większość tego typu imprez to targi branżowe, tą wyróżnia fakt, że jest dla konsumentów. Uczestniczkom wydarzenia pokażemy nie tylko najnowsze stylizacje fryzur, podpowiemy też, jak dbać o włosy w wakacje i pomożemy dobrać odpowiednie produkty. Zaplanowaliśmy też wyjątkową niespodziankę – zależy nam na tym, by każda z Pań tego dnia poczuła się pięknie i wyjątkowo.” – mówią Andrzej Wierzbicki Tomasz Schmidt  z WS Academy i programu Ostre Cięcie.

 

Weekend z Beauty Manią to:

  • okazja do przetestowania setek kosmetycznych nowości polskich i zagranicznych marek,
  • udział w Beauty School – teoretycznych i praktycznych zajęciach podczas których nie tylko poszerzysz swoją wiedzę, ale również nauczysz się wielu sprawdzonych Beauty Tricków ,
  • trendy kosmetyczne i modowe,
  • światowego formatu gwiazdy – znani makijażyści, eksperci, vlogerzy i celebryci,
  • atrakcyjne nagrody – zaproszenia do SPA, metamorfozy, bony kosmetyczne czy nawet ekskluzywne wycieczki,
  • kosmetyki z wyjątkowymi rabatami,
  • świetna zabawa przy dobrej muzyce i Beauty Drinkach.

 

 

To wszystko w dwa dni 24-25 czerwca w Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Zarejestruj się online i odbierz karnet na wydarzenie.

Pobierz darmową aplikację Beauty Mania (IOS i Android), aby być na bieżąco z informacjami ze świata Beauty.

www.beauty-mania.pl
www.facebook.com/beautymania4u

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube