Jeszcze większa ekspozycja mebli kosmetycznych w siedzibie Intersun

Firma Intersun oddaje w ręce swoich klientów jeszcze większą przestrzeń wystawienniczą ponad 600 m2, na której  prezentuje jedną z największych w Europie kolekcję leżanek spa oraz foteli kosmetycznych!

Firma Intersun jako wieloletni przedstawiciel znanych i cenionych marek wyznacza nowe standardy w prezentacji oraz sprzedaży urządzeń i mebli spa. Po ubiegłorocznym uruchomieniu sklepu internetowego Intersmart.pl skupiającego się na dystrybucji wysokiej jakości mebli w budżetowych cenach, przyszła kolej na następny spektakularny krok, jakim jest jeszcze większa przestrzeń wystawiennicza, gdzie  prezentuje prawdopodobnie największą w Europie kolekcję leżanek spa oraz foteli kosmetycznych! Rozwiązanie to pozwala na spokojne testowanie wszystkich urządzeń, a w konsekwencji na podejmowanie świadomych decyzji zakupowych w szerokim spektrum produktowym.

Istotnym argumentem przemawiającym za odwiedzeniem nowej ekspozycji Intersun jest możliwość bezpośredniego porównania modeli ekskluzywnych marek europejskich z produktami amerykańskimi oraz azjatyckimi tak cenionymi za atrakcyjne rozwiązania cenowe.

Światowy standard pozwalający na komfortowe i bezpieczne zakupy!

www.intersun.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube