Kandara SPA: nowy salon na mapie Wrocławia

W sobotę, 4 marca br. Kandara SPA zaprasza na wielkie otwarcie nowego salonu w OVO Wrocław. Na uczestników czekają pokazy, bezpłatne zabiegi i prezenty oraz dyskusja o urodzie z udziałem aktorki Olgi Bończyk, wokalistki Alicji Janosz, a także dziennikarki Anny Wendzikowskiej.

Nie zabraknie szampana, gwiazdorskiej ścianki, poczęstunku przygotowanego przez OVO Bar & Restaurant. Każdy uczestnik otrzyma voucher z 50% rabatem na wybrany przez siebie masaż. Tego dnia będzie można również zapisać się na jeden z zabiegów i otrzymać na niego 20% rabat. Wstęp wolny.

To takie moje Hollywood w sercu Wrocławia – mówi Anna Wendzikowska, aktorka, dziennikarka, prezenterka telewizyjna i ambasadorka Kandara SPA.

O godz. 13:00 odbędzie się specjalne spotkanie z gwiazdami. Każda z nich zdradzi swój sposób dbania o urodę oraz opowie jak przygotowuje się do wiosny.

Kandara SPA to ekskluzywne salony urody działające we Wrocławiu. Marka oferuje szeroki zakres zabiegów relaksacyjnych, pielęgnacyjnych i kosmetologicznych. Salon zaprojektowała pracowania Gottesman-Szmelcman Architecture. Kandara SPA w OVO Wrocław zajmuje powierzchnię 160 mkw. Strefę zabiegową tworzy siedem gabinetów do: masażu i zabiegów pielęgnacyjnych, zabiegów dla dwojga, manicure oraz osobny do pedicure. Kandara SPA jest częścią strefy Health & Beauty w OVO Wrocław, podobnie jak luksusowy klub fitness Holmes Place.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube