Karboksyterapia CARBO ROYAL

i - Carbo royal 13

Karboksyterapia CARBO ROYAL jest nową, prostą i sprawdzoną techniką, która walczy z określonymi defektami skóry oraz tkanki tłuszczowej, poprzez poprawę lokalnego metabolizmu tkanek. Zabiegi są szybkie i skuteczne. Pacjenci są zadowoleni z uzyskanych rezultatów.

Karboksyterapia jest to metoda nie chirurgiczna, bezbolesna. Polega na podskórnym podaniu dwutlenku węgla (CO₂ ) za pomocą cienkich igieł 30G (0,3 mm średnicy) na obszary wymagające leczenia I odbudowy. Dzięki innowacyjnemu systemowi podgrzewania gazu do 40°C zabiegi są bezbolesne, zmniejszony zostaje dyskomfort pacjenta podczas zabiegu, stąd miano lunchowego zabiegu.

CARBO ROYAL to maszyna sprawdzona w największych klinikach w naszym kraju oraz za granicą. System podgrzewania podczas aplikacji istotnie niweluje bolesność , natomiast zastosowany mechanizm oczyszczania podczas iniekcji , zapewnia 100% bezpieczeństwo. Warto również podkreślić, że na rynku pojawiły się maszynki w formie pistoletu z gazem. Jednak nie są one alternatywą dla CARBO ROYAL ze względu na brak wcześniej wspominanych zabezpieczeń, jak również bardzo drogie w zastosowaniu rozwiązania samych nabojów z gazem.

Karboksyterapia działa na dwa uzupełniające się sposoby:

• Po pierwsze: działanie mechaniczne – dwutlenek węgla rozbija komórki i złogi tłuszczowe.

• Po drugie: rozszerza naczynia zwiększając przepływ krwi do leczonego obszaru, tym samym stymulując metabolizm tłuszczu.

Dwutlenek węgla pobudza krążenie, co oznacza więcej tlenu i substancji dla skóry. W ten sposób zostaje również pobudzona produkcja kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry.

i - Carbo royal 05 flatKarboksyterapia CARBO ROYAL posiada nowoczesny design oraz automatyczny dobór dawkowania gazu ułatwiający operatorowi pracę oraz wykonywanie zabegów. Zapewnia to bezpieczeństwo zabiegowe oraz optymalną podaż gazu do konkretnego obszaru.

i – Carbo royal 05 flatCARBO ROYAL to niekwestionowany lider polecany przez najlepszych w branży. Bezbolesna, niechirurgiczna, skuteczna metoda redukcji intensywnego cellulitu oraz tkanki tłuszczowej – alternatywa do liposukcji.

Najlepsze parametry, doskonała jakość wykonania, spektakularne efekty to powody, dla których karboksyterapia CARBO ROYAL powinna znaleźć się w każdym gabinecie stawiającym na rozwój oraz zadowolenie klientów.

www.lesthezone.pl

 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube