Klinika La Perla – nowoczesne spa

la825Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik posiadająca najbogatszą w Polsce ofertę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kosmetologii high – tech, ginekologii estetycznej oraz spa. Powstała z miłości do piękna i od ponad 14 lat cieszy się zaufaniem najbardziej wymagających klientów.

Klinika La Perla to gwarancja najnowocześniejszych zabiegów wykonywanych przy pomocy światowej klasy urządzeń, przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Misją La Perli jest udostępnienie klientom w Polsce technologii medycznych i kosmetologicznych, do których mają dostęp najnowocześniejsze kliniki na całym świecie, a wszystko to w atmosferze komfortu i luksusu. Oprócz szerokiej gamy zabiegów w swojej ofercie posiada również własną linię ultra nawilżających kosmetyków Beauty Box by Klinika La Perla, opartych na bazie innowacyjnej NANO- wody, która jest katalizatorem substancji odżywczych.

Aktualnie Klinika posiada osiem placówek w tym cztery spa mieszczące się w luksusowych hotelach w Warszawie (Hotel Hilton), Zakopanym (Nosalowy Dwór), Józefowie (Holiday Inn), a od listopada 2014 również w Krakowie (Holiday Inn Krakow City Center).

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW związku z dynamicznym rozwojem La Perla poszukuje 4 i 5-gwiazkowych hoteli w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej, w których mogłaby otworzyć kolejne nowoczesne placówki. Model biznesowy obejmuje w większości przypadków wynajęcie powierzchni, na której La Perla samodzielnie kieruje salonem spa – szczegóły współpracy podlegają indywidualnej negocjacji. Otwarcie w Państwa placówce salonu spa Kliniki La Perla z pewnością zwiększy atrakcyjność hotelu wśród wymagających klientów. Firma sama zajmuje się rekrutacją pracowników oraz zarządzaniem placówką. We własnym zakresie prowadzi także marketing oraz działania PR. Marka Klinika La Perla jest stale obecna w mediach, zarówno w czołowych kanałach telewizyjnych i radiowych (TVN, Polsat, TVP, Radio Kolor) jak i najbardziej popularnych magazynach kobiecych (Gala, ELLE, Pani, Harpers Baazar, Viva), w związku z czym placówki partnerów mogą liczyć na bezpłatną reklamę, docierającą do osób zainteresowanych wypoczynkiem w luksusowych miejscach.

W przypadku zainteresowania, oferty proszę kierować na adres zarząd@la-perla.pl

lalogo200

Natalia Waszczuk

Asystentka d.s. PR

Klinika La Perla

PR@la-perla.pl

Tel.793999383

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube