Klinika La Perla SPA w Lake Hill Resort & SPA

Klinika La Perla to sieć prestiżowych klinik urody, oferujących usługi i zabiegi najwyższej jakości, znajdziesz tu najbogatszą i najbardziej kompleksową ofertę – od medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, poprzez kosmetologię hi-tech, laseroterapię, aż po autorskie rytuały SPA!

Kilka tygodni temu w hotelu Lake Hill Resort & SPA, Klinika La Perla otworzyła swoją najnowszą placówkę. Zapytaliśmy CEO La Perli, Kalinę Ben Sira o nową lokalizacje i wyróżniki tego miejsca.

Kalina Ben Sira, prezes sieci Klinik La Perla

Pani Kalino, skąd pomysł na otwarcie SPA wła­śnie w Sosnówce?

W Sosnówce został otwarty jeden z najpiękniej­szych obiektów w Polsce – luksusowy i bardzo no­woczesny hotel Lake Hill Resort & SPA. który czerpie inspiracje z najlepszych szwajcarskich i fran­cuskich kurortów – jest to doskonała lokalizacja na otwarcie nowej La Perli. Hotel położony jest w zaciszu malowniczej scenerii Karkonoszy i Zalewu Sosnówka. Jest to świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, par, które chcą wyrwać się na „city break” czy firm – na organizację wyjazdu integracyjnego lub konferencji. Sosnówka przez cały rok oferuje atrakcje – zwiedzanie pobliskich zamków, wy­cieczki górskie, rowerowe czy narciarstwo – tu nie można się nudzić!

A jeśli chodzi o SPA La Perli, co wyróżnia to miejsce?

SPA Kliniki La Perla to unikalny koncept beauty. W menu posiadamy pełną ofertę autorskich zabiegów SPA – relaksujące masaże, pielęgnujące rytuały na twarz i ciało na bazie własnych kosmetyków Beauty Box by Klinika La Perla. Na gości czeka również prze­stronny VIP room z tarasem i zachwycającym widokiem. Co najbardziej nas wyróżnia? Zdecydowanie dostęp­ność najnowszych technologii, które są nieosiągalne w innych gabinetach w okolicy. Oferujemy szeroki wa­chlarz nieinwazyjnych zabiegów odmładzających, wyszczuplających oraz antycellulitowych. Ponadto w naszym SPA dostępne są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz konsultacje z chirurgiem plastykiem. Szeroką ofertę naszych specjalistycznych zabiegów kierujemy również do mieszkańców pobliskiej Jeleniej Góry oraz Karpacza.

Jakie dokładnie technologie są dostępne w Klinice La Perlą SPA Lake Hill?

Hit w odmładzaniu i pielęgnacji skóry – Zaffiro, nieinwa­zyjny lifting falą ultradźwiękową (HIFU) – V Max, kultowy zabieg antycellulitowy i wyszczuplający – LPG Endermologie i wiele innych! A już wkrótce w naszym SPA w Sosnówce dostępne będą również najnowocześniejsze zabiegi, które posiadamy jako jedyni w Polsce! BioLift Therapy, przełomowa, opatentowana i potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi technologia, która działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym – odmładza, ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, a nawet leczy blizny. Kolejną nowością będzie Adipologie® technologia działająca ultraprecyzyjnie na komórki tłuszczowe. Już po jednym zabiegu można zauważyć aż do 2.5 cm mniej w obwodach.

 

Dla kogo jest skierowana oferta Kliniki La Perla SPA?

Klinika La Perla SPA jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort profesjonalną obsługę oraz usługi na najwyższym poziomie. Swoje zabiegi dedyku­jemy każdemu, kto chce zadbać o twarz i ciało w atmosferze relaksu i luksusu.

Klinika La Perla SPA
Lake Hill Resort & SPA
Tyrolska 2 G. 58-564 Sosnówka
tel. 784 066 275
www.klinikalaperla.pl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube