Kolejne kliniki La Perla

Zakopane (4)Klinika La Perla wciąż się rozwija i tworzy nowe placówki na urodowej mapie Polski. Śledząc światowe trendy, wzbogaciła ofertę swojej kliniki w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem o Spa Prestige Room. W czerwcu otwarta została też kolejna, dziewiąta już placówka Kliniki La Perla w 4-gwiazdkowym Hotelu Alexandrinum koło Warszawy.

Spa Prestige Room w ZakopanemZakopane (1)

Nowością zakopiańskiej Kliniki La Perla jest spa po metamorfozie oraz wzbogacenie go o Spa Prestige Room –
ekskluzywny apartament, którego wnętrze wyposażone jest w mokrą saunę, balie, łóżka do masażu i taras. Apartament można wynajmować na imprezy okolicznościowe, np. wieczory panieńskie lub urodziny. W ofercie znalazły się zabiegi wykorzystujące właściwości wody (balneoterapia) oraz kąpiele w baliach o szerokim zastosowaniu: w olejkach, piwie, winie lub kozim mleku. Dodatkowym aspektem relaksującym jest wysokogórska panorama, którą można podziwiać z okien apartamentu. Intymność, luksus i wyjątkowość – te słowa najlepiej oddają charakter Kliniki La Perla w Zakopanem.

Spa w Zakopanem jest drugą Kliniką w sieci La Perla, w której można skorzystać z usług chirurga plastycznego. To odpowiedź na potrzebę rynku, stworzenia na Podhalu miejsca świadczącego usługi estetyczne o najwyższej jakości. Kameralny klimat czyni to miejsce niepowtarzalnym, ale co najważniejsze, daje pacjentom po zabiegach chirurgicznych poczucie relaksu i komfortu. W ofercie Kliniki znajdują się zabiegi liposukcji, przeszczepu tłuszczu, ginekomastii, korekty powiek, plastyki nosa i małżowiny usznej oraz usuwania znamion.

Spa w Pałacu

Alexandrium (3)Najnowsza, dziewiąta już Klinika La Perla mieści się w luksusowym 4-gwiazdkowym hotelu Alexandrinum, położonym 13 km od Warszawy. To miejsce zarówno do relaksu w rodzinnym gronie, jak i spotkań biznesowych, konferencji czy eventów. Oferta bogata jest w zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające i rewitalizujące oraz modelujące sylwetkę, a także pełną gamę masaży i rytuałów, które relaksują i poprawiają kondycję skóry. Spa oferuje autorskie rytuały oparte na kosmetykach Beauty Box by Klinika La Perla oraz najpopularniejsze zabiegi hi-tech: Ultraformer, Ulthera, Thermage, Nici Liftingujące, Zaffiro,  Liposonix, I-Lipo, LPG Endermologie, Bella Contour, Perfectus, Mezoterapia. Do dyspozycji gości jest także VIP Room, który daje możliwość skorzystania z oferty w towarzystwie grona znajomych.

Rozbudowa sieci Kliniki La Perla o spa w miejscach wyjątkowych jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy coraz chętniej luksusowo spędzają czas w atmosferze relaksu i intymności, z dala od zgiełku miasta i bliżej natury.

Facebook

YouTube