Kolejny franczyzowy punkt sygnowany brandem „The Beauty Room” już za rok w Warszawie!

BiNatural to młoda, ale niezwykle prężnie działająca firma oferująca wyposażenie do gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej. Zaledwie rok temu firma wprowadziła na rynek pierwszy pilotażowy projekt franczyzowego gabinetu pod marką „The Beauty Room by BiNatural”, który wyróżnia zmechanizowanie oferty.

To dotychczas niespotykany w Polsce koncept „Mind & Soul”, który oferuje klientom tylko zabiegi aparaturowe (w tym Iyashi Dome, Bloomea, The Epi Lab etc). Założeniem głównym Instytutów pod tym brandem jest oferowanie klientom zabiegów możliwie najbardziej skutecznych w zakresie odmładzania, modelowania sylwetki czy redukcji przebarwień bez żadnej traumatyzacji skóry. Oznacza to, że w zabiegach tych nie wymagany jest okres rekonwalescencji. Każdy klient Instytutu otrzymuje zindywidualizowaną ścieżkę swojej kuracji w trakcie, której niezależnie od problemu przeprowadzana jest pełna komputerowa analiza problemu oraz jako must have  pełna detoksykacja za pomocą japońskiego urządzenia Iyashi Dome.

Instytut powstanie na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Polsce – Marina Mokotów (inwestycja Dom Development) – w części rezydencjonalnej. Będzie to jeden z większych obiektów tego typu w tej części Europy i będzie kontynuował założoną filozofię pracy tylko na aparaturze kosmetyczno – medycznej z oferty BiNatural, która ma naprawiać, a nie traumatyzować.

Prace budowlane ruszyły pełną parą. W kwietniu 2020 roku budynek zostanie oddany do użytkowania, a finalnie pierwszych klientów Instytut zakłada przyjąć w czerwcu 2020 roku.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube