Konferencja Piersi w SPA

piersi w spaPiersi w SPA to tytuł konferencji realizowanej w ramach ogólnopolskiego programu profilaktyki zdrowia i mądrej pielęgnacji ciała. Odbędzie się ona 26 sierpnia 2015 w Warszawie w Studio Sante przy ulicy Jagielońskiej 55. Wydarzenie adresowane jest do osób zajmujących się profilaktyką zdrowia, aktywnością fizyczną, urodą: właścicieli salonów kosmetycznych i spa, fitness klubów, dietetyków, lekarzy, psychologów, trenerów personalnych oraz organizacji i klubów kobiecych. Patronat nad konferencją sprawuje wydawnictwo BEAUTY INSPIRATION.

Program Konferencji

 • „Piersi w SPA czas na profilaktykę i mądrą pielęgnację”
  Monika A. Słowińska – Ekspert świadomości ciała i mądrej pielęgnacji, autorka projektu „Piersi w SPA” ogólnopolskiej akcji profilaktyki zdrowia.
 • „Geny to nie wszystko”
  Ewa Aplas – Doktor inż. , specjalista w zakresie genetyki molekularnej.
 • „Psychologia w profilaktyce zdrowia”
  Aneta Kaluba – Psycholog. Udziela konsultacji i porad, które służą rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych.
 • „Suplementacja w profilaktyce zdrowia”
  Renata Błażejewska – Studio Sante – „Dieta w pielęgnacji ciała”. Z pierwszego zawodu pielęgniarka. Absolwentka Szkoły Trenerów TROP rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Specjalizuje się w holistycznej pracy nad zdrowiem.
 • „JEDZ, ŻYJ i KOCHAJ – profilaktyka żywieniowa”
  Anna Sierpowska menager Studio Sante, terapeuta MA-URI oraz Aleksandra Osłów kosmetolog, dietetyk, promotor zdrowia w Studio Sante.
 • „Profilaktyka sukcesem zdrowej i pięknej kobiety”
  Anna Skrzyniarz-Plutecka – Lekarz oraz dyplomowany trener biznesu, oświaty i administracji. Studia medyczne skończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, specjalista w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii.

Szczegóły konferencji i zapisy na stronie:

http://www.e-event24.com/piersiwspa/

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube