Kosmetyczka Roku 2014 – konkurs rusza 1 sierpnia

kosmetyczka825Już 1 sierpnia rozpocznie się największy w Polsce konkurs dla kosmetyczek, ekspertów pielęgnacji i specjalistek kosmetyki profesjonalnej organizowany przez markę Bielenda Professional.

Po sukcesie zeszłorocznej, premierowej odsłony zmagań profesjonalistów, firma zaprasza do udziału w drugiej edycji tego wyjątkowego konkursu. Na laureatkę czeka tytuł Kosmetyczki Roku 2014 wraz z kryształową statuetką oraz nagroda główna w postaci samochodu osobowego.

kosmetyczka2600Pierwszym krokiem do uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia poprzez stronę www.kosmetyczkaroku.pl, a następnie rozwiązanie testu wiedzy na temat kosmetologii i pielęgnacji skóry. Strona będzie aktywna od 1 sierpnia. Finałowa grupa – wyłoniona na podstawie punktacji dokonanych w teście odpowiedzi – spotka się w drugim etapie w Krakowie. To właśnie spośród tych osób członkowie jury wybiorą Kosmetyczkę Roku 2014.

Cieszymy się, że nasza inicjatywa wzbudziła ogromne zainteresowania środowiska i spotkała się z niezwykle pozytywną reakcją. Ideą konkursu Kosmetyczka Roku jest docenienie wiedzy i umiejętności profesjonalistów, stąd taki właśnie charakter testu online oraz pomysł finałowego etapu, pod okiem wymagającego, eksperckiego jury. Zeszłoroczna zwyciężczyni, pani Ewa Wasiak z Łodzi, w najlepszy sposób promuje pozytywny wizerunek kosmetyczki oraz reprezentuje grono ekspertów pielęgnacji, pracujących w salonach i gabinetach kosmetycznych w całej Polsce – podkreśla Jacek Bielenda, wiceprezes firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne, dyrektor zarządzający Bielenda Professional.

Spa Inspirations jest partnerem medialnym konkursu.

www.kosmetyczkaroku.pl

kosmetyczka logo 300

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube