Książka dla managerów

Z początkiem lipca ukazała się „Gra o biznes, sezon 1”, książka Izabeli Makosz, założycielki sieci salonów depilacji woskiem Time For Wax, twórczyni Time For Business TV. To pozycja dla każdego, kto chce uczyć się od praktyka biznesu, który po sukces sięgnął przecierając samodzielnie wiele szlaków, kreując nową kategorię i budując pierwszą sieć salonów depilacji woskiem w Polsce.

„Gra o biznes” to 88 sprawdzonych, praktycznych porad, jak prowadzić biznes. Nie jest to więc nudny traktat o biznesie, ale żywa i dobrze napisana historia – przewrotna opowieść o sukcesach i błędach, o budowaniu siebie, o dojrzewaniu do bycia szefem, przedsiębiorcą, businesswoman. To „kręgosłup” dobrego biznesu, ogromna porcja wiedzy, humoru, merytoryki, pasji potrzebnej, by zrozumieć, że podjecie działania jest początkiem sukcesu. Jako patron medialny książki gorąco polecamy wszystkim managerom spa i beauty.

Dla wszystkich czytelników autorka przygotowała niespodziankę. Kupując książkę, drugi egzemplarz otrzymasz w prezencie dla koleżanki (zestaw zawiera 2 książki). Każdy z dwóch egzemplarzy ma specjalną dedykację. „Grę o biznes” możesz kupić poprzez stronę: www.timeforbusiness.tv

Gra o biznes_na_st

UWAGA KONKURS

Dla prenumeratorów Beauty Inspiration mamy 2 podwójne egzemplarze książki „Gra o biznes, sezon 1”. Aby ją zdobyć napisz w kilku zdaniach, co przynosi ci najwięcej satysfakcji w twojej pracy i dlaczego. Maile proszę przesyłać do 24 sierpnia na adres redakcja@spainstytut.pl. Najciekawsze wypowiedzi nagrodzimy książką. Uwaga: konkurs tylko dla prenumeratorów Beauty Inspiration.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube