LASER DIODOWY EPILDREAM ONE NAGRODZONY!

Alfaparf wiadomości (2)Epildream One zdobył główną nagrodę w konkursie Inspiracje Roku 2016 Beauty Inspiration w kategorii urządzenia kosmetyczne do zabiegów na twarz i ciało.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 30 maja w warszawskim hotelu Airport Okęcie. Statuetkę z rąk Mariusza Nieściora, redaktora naczelnego Beauty Inspiration, odebrała Sylwia Modrzejewska, dyrektor działu Skin Care grupyAlfaparf wiadomości Alfaparf.
Epildream One to innowacyjny laser diodowy do epilacji. Dzięki unikalnym, niespotykanym wcześniej na świecie parametrom, daje możliwość wykonywania indywidualnych, skutecznych programów zabiegowych. To pierwszy laser do trwałej epilacji, który szybko i bezboleśnie usuwa owłosienie zarówno w zabiegach epilacji ciała, jaki i twarzy. Pozostawia skórę gładką i aksamitną.

Wysoka częstotliwość 20 Hz oraz moc lasera 600 W zapewniają dużą skuteczność zabiegów w bardzo krótkim czasie. Unikalny system chłodzenia daje wysoki komfort i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Dzięki unikalnej technologii zastosowanej w laserze Epildream zabiegi można wykonywać przez cały rok, niezależnie od barwy włosów, karnacji oraz stopnia opalenia skóry.

www.apgtech.eu

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube