Malinowe Hotele wyróżnione przez Prezydenta RP

malinowenagrod835Malinowe Hotele zostały wyróżnione w XIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na sukces”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta RP. Konkurs ma na celu promowanie rozwoju przedsiębiorczości, w tym przedsięwzięć tworzących nowe miejsca pracy. Taką inicjatywą jest uruchomiony w ubiegłym roku kompleks Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju, należący do spółki Malinowe Hotele.

Konkurs „Sposób na sukces” promuje inicjatywy polskich firm, wprowadzających nowoczesne rozwiązania i inwestujących w obszary wiejskie i miejscowości liczące do 20 tys. mieszkańców. W tegorocznej edycji konkursu wyróżnionych zostało 15 inicjatyw w trzech kategoriach: rodzinnej, zespołowej i na rzecz rozwoju społeczności lokalnych. W kategorii zespołowej nagrodzono tylko jedno przedsięwzięcie – wybudowanie kompleksu Basenów Mineralnych w Solcu Zdroju.

„Cieszymy się, że nasze działania na rzecz regionu zostały docenione i nagrodzone listem gratulacyjnym Prezydenta PR. Uruchomiony w ubiegłym roku kompleks jest najnowocześniejszym tego typu obiektem w centralnej Polsce. Budując go stworzyliśmy 40 miejsc pracy. Poprzez Baseny Mineralne promujemy też zdrowy styl życia, z jednej strony dając możliwość podejmowania aktywności fizycznej, z drugiej oferując kąpiele w wodzie o zawartości aktywnych związków siarki, łagodzących różnorodne dolegliwości między innymi o podłożu reumatycznym. Do tej pory odwiedziło nas już ponad 100 tys. osób” – powiedział Tomasz Kaleta, Prezes Zarządu Malinowe Hotele Sp. z o.o.

www.malinowehotele.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube