Międzynarodowe Targi Esthetic Show Jesień 2016 już wkrótce!

esthetic show wiadomości26 i 27 listopada br. w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się piąta edycja Międzynarodowych Targów Kosmetyków, Beauty & Spa Esthetic Show.

Esthetic Show to wydarzenie organizowane w nowoczesnej formule. Jest ono adresowane do profesjonalistów branży usług kosmetycznych, beauty, spa & wellness oraz medycyny estetycznej. Event ten łączy formułę targów z bogatym programem merytorycznym, do którego należą konferencje, prowadzone przez profesjonalistów warsztaty, mistrzostwa oraz spotkania biznesowe. Esthetic Show, zarówno w części wystawienniczej, jak i konferencyjnej, oferuje pełen zakres tematyczny, odpowiadający najnowszym trendom w usługach beauty.

W części wystawienniczej zaprezentowane zostaną m.in. nowości z dziedziny kosmetologii, medycyny estetycznej, makijażu, stylizacji paznokci i rzęs.

Organizatorzy Targów Esthetic Show stawiają na równoległy rozwój projektu w kierunku edukacyjnym. Dlatego podczas jesiennej edycji nie zabraknie prezentacji i prelekcji z obszaru: nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej, spa, wellness, kosmetyki kolorowej, manicure i pedicure. Zaprosze- nie do grona prelegentów przyjęli m.in. prof. Henryk Mruk oraz Małgorzata Zawada.

Ogromnym sukcesem w ubiegłych edycjach cieszył się także zróżnicowany tematycznie blok certyfikowanych warsztatów. Obejmuje on m.in. warsztaty makijażowe, podologiczne, z zakresu stylizacji i pielęgnacji włosów. Warsztaty Esthetic Show są doskonałą okazją do poszerzenia praktycznej wiedzy branżowej.

Zaproszeni do współpracy wystawcy i prelegenci zaprezentują także szereg rozwiązań B2B z zakresu: marketingu, komunikacji, social media, zarządzania biznesem w branży beauty, sprzedaży i edukacji.

www.estheticshow.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube