Mimari – gwarancja jakości

Coco-Time Salon KosmetycznyHurtownia kosmetyczna Mimari od samego początku swojego istnienia zdecydowany nacisk kładzie na to, aby proponować swoim klientom produkty najwyższej jakości oraz najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku. Zaufanie naszych odbiorców zyskaliśmy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Wieloletnia działalność hurtowni Mimari, jakość oferowanych produktów, jak i sposób współpracy z klientami oraz kontrahentami firmy została doceniona poprzez przyznanie licznych certyfikatów, nagród i wyróżnień.

Jaka jest idea współpracy z Mimari? Firma tak dostosowała ofertę, aby dzięki zakupionym produktom klienci z powodzeniem funkcjonowali w branży kosmetycznej. Nie bazuje na sprzedaży jednorazowej, zakup urządzeń to dopiero początek współpracy. Każdy klient staje się uczestnikiem programu lojalnościowego, który gwarantuje posprzedażową opiekę w postaci doradztwa dotyczącego procedur zabiegowych podczas pracy na zakupionym sprzęcie, a także może liczyć na dodatkowe rabaty przy kolejnych zamówieniach.

OFERTA FIRMY

Hurtownia kosmetyczna Mimari proponuje kompleksowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych,  medycyny  estetycznej  i spa. Oferta obejmuje specjalistyczny sprzęt kosmetyczny i fryzjerski, urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie dostępne na świecie. W ofercie hurtowni znajdują się innowacyjne technologie wykorzystywane do zabiegów na twarz, np. fale radiowe, infuzja tlenowa, zimny laser diodowy, radiotermoliza, jak również modelujących ciało, np. liposukcja ultradźwiękowa, kriolipoliza, lipolaser, masaż podciśnieniowy i wiele innych.

Firma oferuje również szeroką gamę laserów kosmetycznych i medycznych, a także innych fotooptycznych urządzeń, które po- siadają europejski certyfikat CE lub CE medyczny, stanowiący gwarancję najwyższej jakości. Przy zakupie droższych urządzeń klienci otrzymują pakiet ulotek oraz plakatów reklamowych, które pomagają wypromować nowo zakupiony sprzęt wśród klientów gabinetu. Oprócz urządzeń w ofercie hurtowni Mimari znajdują się m.in. meble kosmetyczne, meble fryzjerskie, odzież kosmetyczna, kosmetyki i inne akcesoria. Mimari to ekskluzywny dystrybutor urządzeń, co pozwala na ominięcie pośredników i zapewnienie atrakcyjnych dla klientów cen. Proponuje sprzedaż zarówno przez inter- net, jak i w głównej siedzibie, zlokalizowanej w nowoczesnym kompleksie biurowym THESPIAN w centrum Wrocławia.

W Mimari oferowane sprzęty  dostępne są od ręki. Każdy klient przed kupnem urządzenia może je wcześniej obejrzeć, porównać z innym, czy wykonać przykładowy zabieg.

SZKOLENIA ORAZ PREZENTACJE URZĄDZEŃ

Firma posiada szeroką ofertę specjalistycznych  szkoleń  kosmetycznych,  z  zakresu medycyny estetycznej oraz kursy makijażu permanentnego. Dodatkowo do każdego urządzenia klienci otrzymują profesjonalne szkolenie obejmujące część teoretyczną i praktyczną oraz materiały dydaktyczne: podręczniki, karty zabiegowe, filmy instruktażowo-szkoleniowe, które zdecydowanie ułatwiają rozpoczęcie pracy na danym sprzęcie. W zależności od rodzaju urządzenia zajmuje ono ok. 4-6 godzin. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych kosmetologów lub lekarzy medycyny estetycznej, którzy pozostają w stałym kontakcie z klientami i służą pomocą w każdej chwili po zakończeniu kursu. Przy droższych urządzeniach szkolenie odbywa się w salonie klienta, przy tańszych aparatach – w głównej siedzibie firmy. Dodatkowo do celów pokazowych oraz szkoleniowych hurtownia Mimari prowadzi własny gabinet kosmetologiczny Coco-Time we Wrocławiu. W salonie dostępne są topowe urządzenia z oferty firmy oraz najwyższej jakości włoskie preparaty pielęgnacyjne marki ELDAN, której Mimari jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

SERWIS

Firma Mimari oferuje serwis urządzeń oraz naprawy pogwarancyjne dla klientów, którzy zakupili uprzednio produkty w hurtowni. W przypadku urządzeń kosmetycznych o dużej wartości, firma zapewnia nieodpłatnie urządzenie zastęp- cze na czas naprawy, aby klient nie ponosił dodatkowych kosztów z tytułu utraconej sprzedaży.

Zapraszamy do współpracy: Hurtownia Mimari www.mimari.com.pl 

Artykuł pochodzi z Beauty Inspiration 4/2016

Facebook

YouTube