Morskie kosmetyki Esti

esti825Renomowana marka kapsuł SPA – Neoqi wprowadza morskie kosmetyki Esti opracowane przez profesjonalistów z dziedziny talasoterapii dedykowane do zabiegów w kapsułach.

Kosmetyki Esti produkowane są we Francji, na zachodnim krańcu Bretanii – sklasyfikowanej jako
Światowy Rezerwat Biosfery UNESCO. Esti oferuje szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków morskich, przeznaczonych dla centrów odnowy biologicznej, ośrodków zdrowia, poradni, ośrodków talasoterapii, centrów spa i gabinetów kosmetycznych.

Podstawową zasadą marki Esti jest wykorzystanie właściwości morza i wodorostów. Potężne środowisko życia jakim jest woda morska charakteryzuje różnorodność zawartości makro i mikroelementów: zawiera ponad 110 związków, niezbędnych do życia. Wodorosty morskie koncentrują te odżywcze elementy wyciągnięte z wody morskiej i wytwarzają specjalne substancje, w celu dostosowania się do środowiska. To sprawia, że są źródłem związków biochemicznych: węglowodanów, białek, minerałów, pierwiastków śladowych i witamin. Specjalne programy zabiegów z wykorzystaniem kosmetyków Esti oraz kapsuł Neoqi są skierowane na wyeliminowanie stresu, zmęczenia i ciśnienia, a także na przywracanie równowagi mineralnej i głębokie oczyszczanie organizmu, dając trwałe i skuteczne wyniki w wyglądzie.

www.intersun.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube