MYO-FIX spektakularny efekt odmłodzenia skóry doceniony przez specjalistów

medernet300Komplementarny zabieg MYO-FIX łączony z estetycznymi zabiegami anti-aging zapewnia skuteczną odnowę skóry i przynosi efekt naturalnego odmłodzenia. Polecany jest po 35 roku życia w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz jako zabieg pierwszego wyboru w terapii skóry z widocznymi objawami starzenia. Łączony z różnymi procedurami z zakresu medycyny estetycznej zwiększa ich skuteczność oraz pozwala utrzymać skórę w dobrej kondycji do czasu kolejnych zabiegów. W określonych przypadkach może zastąpić miejsce zbiegu medycyny estetycznej, np. gdy pojawiają się wyraźne przeciwwskazania zdrowotne do takiego działania.

medal150 Wiele klinik w Skandynawii zaleca stosowanie peelingów chemicznych przed podaniem toksyny botulinowej typu A. Według dermatologa dr Tiiny Orasmae-Meder, gdy peeling zastąpimy dermokosmetycznym zabiegiem MYO-FIX z neuropeptydami działającymi na poziomie pre- i postsynaptycznym, zmarszczki ulegną wyraźnemu wygładzeniu i rozluźnieniu. Ostrzykiwania będą wymagały jedynie zmarszczki położone najgłębiej i potrzebna będzie mniejsza liczba jednostek. Seria zabiegów z neuropeptydami (Argirelina 10%, Syn®ake 5%, Leuphasyl® 5%) wykonana na koniec okresu działania toksyny botulinowej, czyli ok. 4 miesiące po wstrzyknięciu preparatu, pozwoli na utrwalenie efektu i wydłużenie okresu rozluźnienia mięśni. Najbardziej wyraźny efekt można osiągnąć, gdy neuropeptydy o różnych mechanizmach neuromodulujących mają zachowane odpowiednio wysokie stężenie.

Innowacja zabiegu MYO-FIX

Innowacją jest sposób podania dermokosmetyków. Wszystkie produkty stosowane podczas zabiegu są zamknięte w sterylne monodozy jednorazowego użytku – nawet produkty przygotowujące skórę do zabiegu – aby zachować maksymalnie wysokie stężenie substancji biologicznie aktywnych i zapewnić ich łatwe wnikanie w głębokie warstwy skóry.

Dermokosmetyczny zabieg MYO-FIX zapewnia aż pięć efektów:

  • Rozluźnia mikronapięcia w skórze spowodowane stresem.
  • Widocznie wygładza zmarszczki na czole i wokół oczu.
  • Poprawia jędrność i elastyczność skóry.
  • Skutecznie nawilża i zapobiega utracie wody.
  • Chroni przed przedwczesnym starzeniem i odmładza skórę.

med300kosmUzyskanie gładkiej, promiennej i zdrowej w wyglądzie skóry jest możliwe już po jednym zabiegu!

Dla kogo? Skóra z pierwszymi oznakami starzenia, dojrzała 40+, szara, szorstka, z utratą jędrności, wymagająca głębokiej odnowy.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po jego zakończeniu można wrócić do codziennej aktywności.

Jak długo trwa zabieg? Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1,5 godziny.

Jak postępować po zabiegu? Efekty zabiegu można intensyfikować stosując produkty do pielęgnacji domowej zalecone przez kosmetologa lub lekarza.

Logo Science150

MEDER BEAUTY POLSKA                                       

ww.mederbeauty.pl

Artykuł przeczytasz także w wydaniu Beauty Inspiration 2/2015 – wydanie drukowane / e-wydanie

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube