Najchętniej czytane artykuły Beauty Inspiration w lipcu

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najchętniej czytanych artykułów Beauty Inspiration w lipcu.
Dla wielu był to okres urlopowy, ale my jak zawsze staraliśmy się dać Wam solidną dawkę wiedzy i motywacji. Jeżeli nie czytaliście któregoś z poniższych artykułów, to koniecznie nadróbcie zaległości. To najchętniej klikane i udostępniane artykuły w lipcu nie bez przyczyny – to naprawdę świetne materiały!

1. Genetyka w służbie piękna i zdrowia
Nas ten temat też mocno zainteresował, dlatego poprosiliśmy o zbadanie tematu naszą redaktorkę Anię. Na podstawie badań genetycznych coraz częściej układa się spersonalizowane diety i kuracje kosmetyczne. Można przypuszczać, że w niedługim czasie wkroczą do gabinetów i klinik beauty, aby wspomagać kosmetologów w walce o piękno i młody wygląd.
Jeżeli ominęliście ten artykuł, wróćcie do niego – warto wiedzieć co wkrótce może stać się hitem!
CZYTAJ ARTYKUŁ>>>

2. Dream team w gabinecie
Praktycznie w każdym naszym zestawieniu, jednymi z najchętniej czytanych są wywiady lub felietony. My też lubimy poznawać Wasze historie. Nic tak nie motywuje jak przykład innych.
No to cóż…czytajcie i motywujcie się do rozwoju swojego gabinetu, do stworzenia zespołu marzeń w Waszym salonie. Tego Wam życzymy: dream teamu!
CZYTAJ WYWIAD>>>

3. 5 sposobów na zwiększenie sprzedaży
Ten wpis został specjalnie stworzony dla internetowego portalu Beauty Inspiration i naszego Facebooka. Zebraliśmy kilka pomysłów Marty Fiłoń, trenera biznesu spa&beauty na zwiększenie sprzedaży i każdego dnia publikowaliśmy jeden z pomysłów. Nawet jeżeli macie pełne obłożenie w salonie, możecie zwiększyć sprzedaż – wykorzystajcie wtedy pierwsze trzy pomysły.
W kolejnym tygodniu publikowaliśmy serię „5 sposobów na pozyskanie klientów” (którą też polecamy!) z prezentami na Facebooku – warto nas tam obserwować.
CZYTAJ ARTYKUŁ>>>

4. Wyzwania managera spa – wywiad z Jackiem Wierszyłło, managerem spa w Pałacu Wiechlice
Ach, wywiady! Wiemy, że lubicie je czytać, a od jakiegoś czasu dostarczamy je też w formie wideo. Chociaż ogólna tematyka nie zawsze dotyczy bezpośrednio każdego z Was prowadzących różne salony i gabinety, ale słyszymy, że te wywiady są dla Was motywacją i inspiracją. I o to chodzi.
Czytajcie, słuchajcie, oglądajcie historie innych. Może być to źródłem pozytywnych zmian u Was i rozwoju biznesu. Polecamy słuchanie wywiadów podczas wykonywania innych czynności – treningu na siłowni, sprzątania, jazdy samochodem – przyjemne z pożytecznym.
OGLĄDAJ WYWIAD>>>

No i mamy sierpień. Ciekawe co w tym miesiącu Was będzie najbardziej interesowało? Przypuszczamy, że artykuły z najnowszego wydania.
W tym wydaniu zajęliśmy się tematem budowania marki. W dobie dużej ilości salonów, gabinetów, klinik, musicie znaleźć jakiś wyróżnik. Na tym polega budowanie marki. Ale od czego w ogóle zacząć? Jak wszystko, od silnych fundamentów, na których później można solidnie budować.
Polecamy na początek ten artykuł – w nim baza do pracy dla Was i trzy przykłady salonów, którym udaje się budować silną markę. A więcej oczywiście w najnowszym wydaniu!
Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube