Najchętniej czytane artykuły Beauty Inspiration w listopadzie

Długie wieczory sprzyjają lekturze. I my zauważyliśmy szczególne duże zainteresowanie artykułami Beauty Inspiration. Prezentujemy poniżej 4 najchętniej czytane artykuły w listopadzie. Wiemy, że zawsze chętnie czytacie nasze najnowsze artykuły, ale co ciekawe dwa z tych poniżej prezentowanych publikowane były wcześniej. Duże zainteresowanie nimi świadczy o tym, że nasze artykuły się nie starzeją. Dziękujemy, że szukacie u nas interesujących Was tematów i polecamy się na przyszłość :).

1.Osocze bogatopłytkowe i karboksyterapia w terapii łączonej

Ten temat interesował Was najbardziej. Terapie łączone ze względu na poznaną już skuteczność zyskują coraz większą popularność wśród klientów. Nic dziwnego, że na szczególną uwagę zasługuje także połączenie zabiegu z osoczem bogatopłytkowym i karboksyterapii.

Czytaj artykuł >>>

2. Maski kosmetyczne – rodzaje i działanie

Maski mają bardzo szerokie zastosowanie i często są nieodłącznym elementem danego zabiegu czy rytuału.

dr Joanna Klonowska jak zawsze przygotowała bardzo szczegółowy artykuł w tym temacie, którzy nieustannie cieszy się dużym zainteresowaniem. Cały artykuł można przeczytać po zakupie ewydania tego numeru.

Czytaj artykuł >>>

3. Najnowsze trendy modelowania brwi

Mówi się o brwiach, że są ramą twarzy. Zadbane i wystylizowane brwi podkreślają urodę oczu, dlatego i my jakiś czas temu w Beauty Inspiration zebraliśmy w artykule trendy modelowania brwi.

Czytaj artykuł >>>

4. Nowe pokolenie pracowników wymaga nowego podejścia

Wypowiedzi właścicieli i managerów salonów zawsze bardzo Was interesują, dlatego staramy się przygotowywać dla Was dużo takich treści. Agata Wendzonka, właścicieli sieci salonów Kandara omawia jej podejście do nowego pokolenia pracowników.

Czytaj felieton >>>

 

Dziękujemy, że byliście z nami w listopadzie i w pozostałych miesiącach przez cały rok!
Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube