Najchętniej czytane artykuły w lipcu 2017

Prezentujemy 4 najbardziej popularne artykuły w lipcu. Dla wielu był to okres urlopowy, ale u nas jak zwykle mogliście znaleźć dużą dawkę wiedzy i motywacji. Jeżeli nie czytaliście któregoś z poniższych artykułów, zapraszamy do zapoznania się z nim. To najchętniej klikane i udostępniane artykuły w lipcu.

 

1. Dlaczego Twoje klientki nie wracają i jak to zmienić?
Artykuł Marty Fiłoń, trenera biznesu beauty trafia w punkt potrzeb salonu. Jak przekonać klientki do kolejnych wizyt stosując „tajemniczą” metodę ARGUMENT? Jak stać się dla swojego klienta specjalistą, z którego zdaniem trzeba się liczyć?
CZYTAM ARTYKUŁ „DLACZEGO TWOJE KLIENTKI NIE WRACAJĄ I JAK TO ZMIENIĆ”>>>
Potrzebujesz więcej informacji w tym temacie? Zobacz to nagranie szkolenia online Marty Fiłoń „Jak zachęcać klientów do powrotu”>>>

2. Mam lojalne klientki…czyżby?
Zastanów się, czy naprawdę robisz wszystko, żeby klientki do Ciebie wracały? Artykuł Rafała Mroza, który pomaga sprzedawać więcej, stawia na nogi. Dowiedz się, jaki jest najlepszy, najtańszy i najskuteczniejszy sposób na zdobycie nowych klientów dla twojego biznesu.
CZYTAM ARTYKUŁ „MAM LOJALNE KLIENTKI… CZYŻBY?”>>>


3. Japoński rytuał masażu twarzy
Tomasz Tomasik pisze o bardzo przyjemnej alternatywnie dla zabiegów medycyny estetycznej. Udostępniamy Wam cały artykuł wraz z dwoma filmami prezentującymi masaż.
CZYTAM ARTYKUŁ „JAPOŃSKI RYTUAŁ MASAŻU TWARZY”>>>


4. Urządzenia do salonu – kupować czy wypożyczać?
Bardzo pomocny artykuł dla osób planujących poszerzyć ofertę salonu o nowe urządzenie. Sprawdź czy powinieneś je kupić, a może wypożyczyć? Przedstawiamy plusy i minusy obu rozwiązań.
CZYTAM ARTYKUŁ „URZĄDZENIA DO SALONU – KUPOWAĆ CZY WYPOŻYCZAĆ?”>>>
Życzymy miłej lektury. Niedługo wrócimy z podsumowaniem kolejnego letniego miesiąca – sierpnia.
Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube