Najchętniej czytane artykuły w sierpniu 2017

Pewnie masz mało czasu na czytanie na bieżąco tego, co się dzieje na rynku beauty. Pewnie dlatego też lubisz rankingi i podsumowania, gdzie ktoś za ciebie zrobił już robotę i wybrał już to, co najbardziej wartościowe?
Zgadliśmy?
Wszyscy tak mamy. Dlatego Wujek Google ma zawsze pełno roboty. A żeby przypadkiem mu jej nie zabrało zapytaliśmy go o to, co się najlepiej klikało w sierpniu na Beauty Inspiration.
Jeżeli jesteście ciekawi, czym interesowali się managerowie beauty, zajrzyjcie do poniższego zestawienia.
1. KOBIDO – NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY
W lipcu artykuł Tomasza Tomasika „Japoński rytuał masażu twarzy” również bił rekordy popularności. Świadczy to tylko o jednym – masaż japoński to hit. Nic dziwnego, bo ten masaż naprawdę daje efekt liftingu twarzy.
CZYTAM ARTYKUŁ „KOBIDO – NIECHIRURGICZNY LIFTING TWARZY”>>>

2.
AUDYT FINANSOWY W SALONIE BEAUTY
O tym jak ważne jest sprawdzanie kondycji finansowej salonu, pisze właścicielka i manager Instytutu Zdrowia i Urody Yasumi – Ilona Dobrzańska. Nie wiesz jakie są mierniki rentowności, czym jest próg dochodowy i jak zapobiegać spadkom finansowym? To artykuł dla Ciebie – jeden z pięciu w serii „Audyt salonu beauty”.
CZYTAM ARTYKUŁ „AUDYT FINANSOWY W SALONIE BEAUTY”>>>

3. BIZNES OPARTY NA RZĘSACH
Stylizacja rzęs to jeden z bardziej popularnych segmentów usług beaty. Czy ten biznes się opłaca? Od jakich szkoleń zacząć, jeżeli chcesz wprowadzić tę usługę do salonu? W artykule Anny Jabłońskiej, swoimi doświadczeniami dzieli się z Wami właścicielka salonu Ulala Day Spa w Warszawie.
CZYTAM ARTYKUŁ „BIZNES OPARTY NA RZĘSACH”>>>

4. RODZAJE PRZEBARWIEŃ I JAK IM ZAPOBIEGAĆ
Temat przebarwień wraca każdej jesieni. Ale aby terapie rozjaśniania lub usuwania przebarwień nie stanowiły „błędnego koła”, kluczowa jest precyzyjna diagnostyka i profilaktyka, o czym pisze kosmetolog Kliniki Urody Fenix, Katarzyna Bernacka.
CZYTAM ARTYKUŁ „RODZAJE PRZEBARWIEŃ I JAK IM ZAPOBIEGAĆ”>>>
Jeżeli zainteresował Cię temat przebarwień, przeczytaj także nowy artykuł „Najskuteczniejsze metody usuwania przebarwień” dr Marka Wasiluka>>>

Kolejne podsumowanie już pod koniec września.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube