Najlepsze lasery do usuwania blizn

Zastosowanie lasera do usuwania blizn to zabieg, który nie ma sobie równych jeżeli chodzi o bezpieczeństwo i skuteczność. Zadowalające efekty można uzyskać już nawet po dwóch zabiegach. Poniższe zestawienie laserów to urządzenia wytypowane przez ich dystrybutorów jako najlepiej sprzedające się w ich ofercie. Prezentujemy więc rynkowe przeboje wśród laserów do usuwania blizn.

XLASE PLUS – LASER ER:YAG

xlaseCARRELLO_depliant

Laser Xlase Plus Er:YAG umożliwia ablacyjny zabieg laserowej redukcji blizn oraz rozstępów, polegający na natychmiastowym odparowaniu niewłaściwie zbudowanej skóry w obszarze zabiegowym, wywołując przy tym minimalny uraz termiczny. Frakcyjny zabieg laserowy doprowadza do powstania mikrouszkodzeń skóry, wywołanych wiązką laserową, powstają małe rany termiczne otoczone zdrową, nieuszkodzoną tkanką, co umożliwia wzmożoną i właściwą regenerację. Powstają nowe warstwy naskórka i skóry właściwej.

producent: Biotec Italia

dystrybutor: Biotec Lasers Polska

www.biotecpolska.pl

LASER CO2RE

co2re

Laser CO2RE potrafi równocześnie działać płytko, naskórkowo, jak i głęboko na skórę właściwą. W tym samym czasie są emitowane impulsy o niskiej energii i dużej gęstości oraz dużej energii i małej gęstości. Możliwe jest naświetlenie w jednym przejściu 40% skóry z niską energią oraz 5% skóry z wysoką energią. Dzięki temu uzyskuje się głęboką stymulację kolagenu przy równoczesnym odparowaniu większej powierzchni skóry. Pozwala to na bardzo skuteczną redukcję blizny już w jednym zabiegu.

producent: Syneron-Candela

 dystrybutor: Shar-Pol Sp. z o.o.

 www.shar-pol.com.pl


MCL31

!cid_A6E8255B-A256-49E5-9FFA-9A6EB5AFBC3F

Technologia zastosowana w laserze MCL31 umożliwia kontrolowaną exfoliację naskórka z dokładnością mierzoną w mikrometrach. Pozwala to na bezpieczne i delikatne usuwanie rozmaitych zmian w obszarze naskórkowym oraz na poziomie skóry właściwej. Laser wykazuje efektywne działanie w usuwaniu nawet głębokich zmarszczek mimicznych czy redukcji blizn, takich jak blizny potrądzikowe. Na skutek wysokiej absorpcji wody nie powoduje uszkodzeń termicznych skóry. Laser MCL31, jako jedyne tego typu rozwiązanie na rynku z użyciem monochromatycznego światła, można stosować w obszarach wrażliwych, takich jak okolice oczu, szyi, piersi i dłoni.

producent: Asclepion Laser Technologies

dystrybutor: Nova Group

www.novagroup.pl


FRAX CO2 – LASER FRAKCYJNY

11

Laser frakcyjny FRAX CO2 jest laserem służącym między innymi do usuwania blizn, niwelowania zmarszczek, wygładzania bruzd, napinania skóry, wyrównywania kolorytu skóry. Wiązka, emitowana przez laser, dociera do skóry właściwej, dzięki czemu uruchamiane są silne procesy regeneracji, likwidowane przebarwienia, blizny lub innego typu znamiona. Choć zabiegi są wysoce wyspecjalizowane, wiązka lasera jest bezpieczna i minimalnie wpływa na naskórek, dzięki czemu skraca się okres rekonwalescencji po zabiegu do minimum.

dystrybutor: Centrum Dystrybucji Image

www.imagecentrum.pl


LASER FRAKCYJNY PERFECTUS™

IMG-20151219-WA0007 prawe

Rewolucja w dziedzinie laserów frakcyjnych. Jedyny w Polsce system laserowy posiadający 4 funkcje: cuting system, fractional system, endovaginal system oraz program specjalny dla gabinetów kosmetycznych – soft touch system. Wysoka moc wyjściowa 40 W, najkrótszy okres gojenia, możliwość indywidualnej konfiguracji systemów, szeroki zakres zastosowania w dziedzinie dermatologii i medycyny estetycznej oraz 36 miesięcy gwarancji, to jedne z najważniejszych atutów .

producent: Instytut Lesthezone

 dystrybutor: Instytut Lesthezone

www.lesthezone.pl


LASER FRAKCYJNY CO2

Laser Frakcyjny

Laser frakcyjny to najnowocześniejsza technologia, wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, bliznami i rozstępami. Ablacyjny laser frakcyjny CO od Mimari posiada metalową tubę produkcji amerykańskiej (USA Coherent), która jest najmocniejszą ze wszystkich dostępnych. Zwykłe lasery frakcyjne bazują na szklanej tubie, która ma krótką żywotność (do 20000-30000 godzin). Japońskie tuby działają dwa razy dłużej, podczas gdy żywotność amerykańskiej tuby wynosi 100 000 godzin pracy. Dodatkowo nie potrzebuje wody do chłodzenia.

dystrybutor: Mimari

www.mimari.pl


FRAXIS

frax22

Fraxis to wysokiej klasy nowoczesne urządzenie ablacyjne o szerokich możliwościach zastosowania, głównie w dermatologii i medycynie estetycznej. Laser Medyczny Fraxis emituje energię absorbowaną przez wodę w komórkach naskórka i skóry właściwej. Po zabiegu uzyskujemy wzrost napięcia i jędrności skóry, efekt liftingu twarzy i szyi porównywalny z liftingiem chirurgicznym. Dodatkowo likwidujemy zmarszczki i bruzdy, poprawiamy jakość powierzchni, usuwamy blizny potrądzikowe, poparzeniowe i rozstępy.

producent: Ilooda

dystrybutor: Ifa Pro

www.ifapro.pl


 LASER FRAKCYJNY EDGEONE™

13-11-29 21318

Laser EdgeONE™ posiada nowoczesny skaner frakcyjny z wieloma końcówkami zabiegowymi, które pozwalają na wygodne i bezpieczne zabiegi. Dysponuje wysoką mocą szczytową dzięki zastosowaniu innowacyjnych technik zasilania głowicy laserowej. Próg ablacji osiągany jest bardzo szybko, a uszkodzenia termiczne sąsiednich tkanek są minimalne, co zmniejsza ból odczuwany przez pacjenta. Poza ablacją, każdy impuls lasera doprowadza także ciepło do skóry właściwej. Głębokie ogrzewanie powoduje natychmiastowy skurcz tkanki, co minimalizuje uszkodzenia naskórka i redukuje czas regeneracji.

producent: Jeisys

dystrybutor: ESLT

www.edgeone.pl


 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube