NEWSY TYGODNIA

NEWSY TYGODNIA 6.08-12.08

1. Już ekspert, czy jeszcze pani od wykonywania zabiegów?
Całe życie można świetnie wypełniać swoje obowiązki jako kosmetolog, a nie być uważanym za eksperta. Zapewne powiesz: „chcę być ekspertem”. Jak to zrobić? Kiedy przestajesz być „pracownikiem salonu” a stajesz się ekspertem?
Stanie się to tylko wtedy, kiedy zaczniesz skupiać się na ich problemach i sposobach pomocy w ich rozwiązaniu. Poznaj cztery sposoby od Marty Fiłoń, trenera biznesu spa&beauty, które zmieniają podejście klientek do ciebie.
CZYTAJ ARTYKUŁ>>>

2. Podcast: Jak się edukują i rozwijają menedżerowie gabinetów w branży beauty, żeby nie zostać w tyle?
Chcemy Wam polecić najnowszy podcast u Anny Knapińskiej z redaktorem naczelnym naszego magazynu Beauty Inspiration, Mariuszem Nieściorem. Rozmowa o tym, jak się edukują i rozwijają menedżerowie gabinetów w branży beauty, żeby nie zostać w tyle.
SŁUCHAJ PODCASTU>>>

3. Z okazji premiery nowego wydania mamy dla Was mega korzystną ofertę na prenumeratę.
Prenumerata + szkolenie na DVD do wyboru. Zamówienie wysyłamy kurierem gratis, a Wy macie super pakiet wiedzy dla managera beauty! 139PLN 97PLN
SPRAWDŹ TEN PAKIET>>>

4. Jak zbudować fundament marki?
Zbudowanie silnej marki wymaga dużych umiejętności. Otrzymaliśmy podstawowe wytyczne (pytania), które pomagają zdefiniować teoretyczne podstawy marki, i które później będą punktem wyjścia do budowy praktycznych działań oraz pracy.
Aby jeszcze bardziej ułatwić tę pracę, przygotowaliśmy małe case study. Wybraliśmy trzy naszym zadaniem silne marki salonów beauty i poprosiliśmy o wypełnienie ankiety teoretycznej budowy marki. Jej lektura ma zadanie pomóc ci lepiej pojąć praktyczną stronę budowy marki.
CZYTAJ ARTYKUŁ>>>

 

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube