Nowa kolekcja Veny Uniformy w sportowej odsłonie

IMG_3294
IMG_3148
IMG_3093
IMG_2948
IMG_2831
IMG_2603

Vena Uniformy po raz kolejny zaskakuje sesją zdjęciową swoich produktów. Tym razem najnowsza kolekcja została zaprezentowana… na boiskach sportowych.

Czy można połączyć odzież kosmetyczną i medyczną ze sportem? Oczywiście. Dowodem na to jest najnowszy IMG_2797lookbook Veny z kolekcją na 2016/2017 rok. Fartuszki  i tuniki stały się głównym elementem stylizacji sportsmenek rozgrywających swoje najważniejsze mecze. Umiejscowienie uniformów w takiej konwencji jest jasne – odzież kosmetyczna musi być wygodna, dopasowana, niekrępująca ruchów; musi także odznaczać się wysoką jakością. Producent uniformów stara się w ten sposób przekonać, że odzież Veny mogłaby równie dobrze sprawdzić się na boisku czy na bieżni.

Sesja zdjęciowa odbyła się na terenie Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu w słoneczny, letni dzień. Uniformy prezentuje m.in. bejsbolistka, która pojawia się w fartuszku kosmetycznym SPA 10, siatkarka w fiolecie SPA 3, rugbystka w kuszącym fartuszku fryzjerskim czy tenisistki w tunikach SPA 9. W ten sposób Vena zaprezentowała trendy, które obowiązywać będą w modzie kosmetycznej w nadchodzących miesiącach.

Przede wszystkim pojawiają się nowe kolory, jak stylowy granat, delikatny, pudrowy róż i zdecydowany, głęboki fiolet. Nowością jest także prezentowana przez tenisistkę biała, fantazyjna sukienka wiązana w pasie. W najnowszej kolekcji pojawiają się również fartuszki fryzjerskie oraz fartuszki dla stylistek paznokci, które doskonale wkomponowały się w stylizacje cheerleaderki i skejterki.

 Miłośniczki klasycznej elegancji zakochają się w ponadczasowych krojach uniformów, a fanki orzeźwiających kolorów zachwycą się różnorodnością barw fartuszków. Wszystko po to, by czuć się Pięknie W Pracy, czyli zgodnie z filozofią naszej marki – podsumowuje Magdalena Mieszała, właścicielka.

www.venauniformy.pl

www.facebook.com/venauniformypl

 

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube