Nowe marki w portfolio Optimum Distribution

Z dniem 1.04.2015 do portfolio marek należących do Optimum Distribution, wyłącznego dystrybutora selektywnych marek kosmetycznych renomowanych firm jak Chanel, Clarins, Swarovski, Thierry Mugler, IsaDora, St. Tropez i Matis, dołączyły dwie marki [ comfort zone ] i Juliette Armand.

comfort300Marka [ comfort zone ] powstała we Włoszech w 1996 roku. Jest częścią grupy Davines – założonej w Parmie przez rodzinę Bollati, uznanego producenta wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków z segmentu SPA. Marka dostępna jest w wyselekcjonowanych, ekskluzywnych gabinetach kosmetycznych i ośrodkach spa w ponad 50 krajach na całym świecie. To innowacyjna marka w dziedzinie piękna i juliettedobrego samopoczucia, posiadająca w swojej ofercie zabiegi, rytuały, szeroki zakres produktów profesjonalnych oraz produktów detalicznych.

Juliette Armand to kosmetologiczna odpowiedź na zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Grecka marka obecna na rynku światowym od 1992 roku, znana jest z nowoczesnej technologii, skuteczności i bezpieczeństwa stosowania zabiegów i produktów. Główną misją Juliette Armand jest walka z biologicznym starzeniem się skóry, otyłością i problemami skórnymi.

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube