NOWE PEELINGI MCCOSMETICS

 

Misją MCCOSMETICS, od wielu lat, jest oferowanie zaawansowanych preparatów dla klinik medycyny estetycznej, gabinetów kosmetologicznych i ośrodków spa. Wieloletnie doświadczenie zostało wsparte zaawansowanymi badaniami. Ciągły rozwój i najnowocześniejsze technologie, opracowane na podstawie badań przeprowadzonych przez wysokiej klasy specjalistów, dają precyzyjne i długotrwałe rezultaty, z których zadowoleni są pacjenci na całym świecie.

W ofercie MCCOSMETICS pojawiły się trzy nowe peelingi chemiczne:

 

RENEW ACID

Składniki aktywne Renew Acid o właściwościach przeciwutleniających pomagają w odmładzaniu skóry i w przypadku jej fotostarzenia. Preparat polecany jest w przypadku: starzenia skóry i fotostarzenia.

Składniki aktywne: kwas pirogronowy i kwas fitynowy.

 

 

FIRMING ACID

Składniki aktywne Firming Acid o właściwościach przeciwutleniających zapewniają nawilżający i odmładzający efekt zabiegowy, nadają skórze doskonały efekt liftingujący. Preparat polecany w przypadku: nawilżenia skóry, odmłodzenia, ujędrnienia.
Składniki aktywne: kwas mlekowy, DMAE.

 

 

GSH ACID

Gsh Acid dostarcza skórze promiennego blasku, zmniejsza pory, zmniejsza hiperpigmentacje, redukuje melasmę, linie mimiczne i zmarszczki, eliminuje i zapobiega bliznom potrądzikowym.
Polecany jest w przypadku: trądziku, nadmiernej pigmentacji, melasmy, zmarszczek mimicznych, blizn.
Składniki aktywne: glutation.

 

Producent: MCCOSMETICS
Dystrybutor: Dermotechnika Piotr Borkowski Spółka Jawna
03-204 Warszawa, ul. Łabiszyńska 21AE
+48 22 670 04 51 +48 517 485 744
www.dermotechnika.pl
biuro@mccosmetics.com.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube