Nowe spa w Konstancinie-Jeziornie

Eva Park_od strony hotelu

 

 

 

Jeszcze w tym roku pierwsi goście zawitają w progi EVA Park Life & SPA w Konstancinie-Jeziornie! Obiekt znajduje się w centrum Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie tężni solankowej. To nowa inwestycja na mapie nowoczesnych centrów spa z zapleczem hotelowym.

W strefie spa&wellnes obiekt zaprasza do korzystania z wysokospecjalistycznych zabiegów z zakresu pielęgnacji i kosmetologii, a także z kompleksowej oferty Centrum Modelowania Sylwetki. Zintegrowane podejście do aspektów urody, uwzględniające kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych i właściwego trybu życia to niewątpliwie wyróżnik nowego miejsca.

Eva Park_BasenNowoczesne centrum spa i odnowy biologicznej, którego filozofia oparta jest między innymi na wykorzystaniu bogactwa naturalnej solanki z własnego odwiertu, pierwszych gości przyjmie jeszcze pod koniec grudnia tego roku.

EVA Park Life & Spa oprócz specjalistycznych ofert i zabiegów oferuje również 54 miejsca noclegowe w 27 pokojach oraz dwie sale konferencyjne w czterogwiazdkowej części hotelowej obiektu.
www.evapark.pl

Skontaktuj się z nami!

Facebook

YouTube